Bugün 20.05.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

Zhiyun Crane Balans Ayarı Nasıl Yapılır?

Pratikliği, taşıma kapasitesi ve özellikle Sony ve Panasonic kameralarla gimbal üzerinden kayıt ve zoom gibi komutları da verebildiğimiz Zhiyun Crane aynasız kullanıcılar için tartışmasız şu an piyasanın en çok ses getiren ürünü. Ürünün özelliklerini zaten incelemişsinidir fakat yine de biz hatırlatma olarak

350-1800g yük ağırlığına sahip kameralarla (Lens dahil) uyumludur, fakat biz en iyi performansı yakalamanız için max.1600g yük ağırlığını tavsiye ediyoruz.

Kablosuz Kontrol
Dahili kablosuz kontrol modülü ile Crane gimbalinizi uzaktan kontrol edebilir, yazılımını güncelleyebilirsiniz. Bu kullanışlı sistem Rider M gimbali de hep popüler tutmaktadır.

Zhiyun petek tekniği
HoneyComb çekirdek algoritması,Zhiyun tarafından araştırılan ve geliştirilen, patentli bir kontrol aritmetiğidir. Gimbal tutuş kontrolü, verimli motor kontrol teknolojisi ile birlikte, endüstrinin en yüksek gürültü azaltma standardına ulaşan ve ani düzensizliklerin hızlı ve doğru şekilde düzeltilmesini mümkün kılan bir sisteme sahiptir.

Doğru hesaplama / Düşük pil kullanımı / Saniyede 4000 kontrol / Hızlı Tepki
Çekim yaptığınız kareyi 5 kere büyütseniz bile, sallanmayı fark edemezsiniz.

Ekstra ekipman olmadan hızlı denge ayarı

Sadece parmaklarınızı kullanarak, sadece 1 dakika içinde bütün denge ayarlarını yapabilirsiniz.
Not: Eger uzun lens kullanacaksanız, lütfen lens desteğini kullanın.

Esnek kullanım ile daha yaratıcı olun
Kademesiz rotasyonel joystick ile Pan, Takip modu, Yön kilitleme, Takip modunda pan ve tilt arasında geçişler yapabilirsiniz. Bütün kontroller tek bir parmağınızn ucunda. Kolay kontrol, Mükemmel sonuçlar.

3 aks ile limitsiz 360 dönüşler
Geliştirilmiş dönüş sistemi ile, Crane 3 eksende 360 derece sınırsız dönebilir. İstediğiniz her çekime mükemmel uyum sağlayıp en tatmin edici görüntüleri almanıza olanak sağlar. Düz kulanım, Baş aşağı kullanım, dar açılı kullanım, yüksek kullanım vb..

Zhiyun Crane Balans Denge Ayarı

получить займ без отказаvivus займ личный кабинетзайм под материнский капитал пермь беспроцентный займ от учредителязайм онлайн 24первый займ под 0 процентов на карту

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?