Bugün 09.08.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

Hakkımızda

Web portalımıza hoşgeldiniz. Bu portal Droneturk gönüllüleri ve altta isimlerinin yer aldığı Blogerler tarafından yürütülmektedir. Web sitemizde yer alan tüm konular özgün içeriklerdir. İzinsiz alıntı yapılması, kullanılması telif hakları kanunu gereği suç teşkil etmektedir.

Kaynağını gösterdiğiniz sürece içeriklerimizi link olarak paylaşabilirsiniz

Droneturk markası Türk Patent Enstitüsü nezninde marka tescili alınarak kullanılmaktadır. Markamızın piyasada izinsiz kullanılması yasal suç teşkil etmektedir.

Portalımız drone sektöründe kendini geliştirmek isteyen tüm kullanıcılarımıza açıktır. Bazı konularda dosyaları indirmek için üyelik şartı aranmaktadır. Portalımıza üye olarak aynı zamanda firmanızı ekleyebilir, ürününüzün satışını yapabilir ve kendi tecrübelerinizi ve düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz köşe yazılarını ekleyebilirsiniz….

Portalımıza nasıl üye olabilirsiniz konulu bir videoyu size yardımcı olması için aşağıya yüklemiş bulunmaktayız. Bizlere destek olmak isterseniz, bu sektörle ilgilenen yakın arkadaş ve dostlarınızı facebook grubumuza davet etmeniz yeterli olacaktır. Bilgi ve tecrübelerinizi paylaşmanız da diğer kullanıcılara kaynak olacaktır. Çünkü Droneturk bir gönüllü topluluğudur.

Aramıza hoşgeldiniz

Portala Üyelik ve Kullanımı Hakkında

 

Portala İçerik Girmek Hakkında

Videolarınızı eklemeden önce bu kodu yapıştırıp, uzantıyı değiştiriniz :

<iframe src=”//www.youtube.com/embed/YOUTUBEKODU” width=”730″ height=”400″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”></iframe>

 

beyaz_logo

 

 

Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?