Tübitak UAV 2018 Yarışmasına Var mısın? | Droneturk ® - Droneler için hazırlanan en büyük eğitim platformu
Bugün 01.12.2023 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

Tübitak UAV 2018 Yarışmasına Var mısın?

Tübitak 2016 ve 2017 yılında gerçekleştirmiş olduğu Tubitak UAV İnsansız Hava Araçları yarışmasının 3.sünü bu yıl İstanbul İGA ( İstanbul yeni havalimanında) hava limanında 20-23 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirmeyi planlıyor.

Sabit kanatlı ve Döner kanatlı olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlenecek yarışmada, lise ve üniversite öğrencileri katılım gösterebilirler.

Yarışmada derece alan takımlar için birincilik ödülü 10.000TL olarak belirlenmiş olup, mansiyon ödülü, detaylı tasarım raporu hazırlama teşvik ödülü gibi farklı teşvik/ ödüller tanımlanmıştır.

 

Sabit kanatlı ve Döner kanatlı iha’ların ayrı kategorilerde yarışacağı örganizasyonda, birden fazla görev tanımlası yapılmaktadır. bunlardan bazılarında hava aracının otonom kalkış ve iniş yapması, koordinatları önceden belirlenmiş bir alanda tanımlanan yüklerin otonom olarak alınıp, yine otonom olarak önceden belirlenmiş bir alana bırakılması gibi görevler tanımlanmaktadır.

 

Örnek görev güzergahı

 

 

yarışma kuralları için tıklayınız

Detaylı bilgi için: http://uavturkey.tubitak.gov.tr/anasayfa.html

  займ с просрочкойекапуста займ без процентовонлайн займ без процентов на карту частный займ новосибирскавтоматический займзайм на телефон билайн

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İHA Eğitimlerini mi araştırıyorsunuz?