Bugün 20.05.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

Top Models

ADRES
Zuhuratbaba Mh. Yücetarla Cd. No:58 Bakırköy / İstanbul
TELEFON
0212 660 41 41
FAKS
0212 660 41 31
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Biz Ne Yapmaya Çalışıyoruz ?

2007 yılından beri uzaktan kumandalı model araçlar ve hobi sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Peki Dünya üzerinde yapılabilecek pek çok iş ve değişik sektör varken biz neden bunu seçtik ? Burada buna cevap vermeye çalışacağız.

Hobi, gelişmiş ülke insanlarının neredeyse tamamının edindikleri bir uğraştır. Özellikle model araçlar, uzaktan kumandalı arabalar, helikopterler, uçaklar, tekneler, iş makineleri vb., 14 yaş üzeri erkeklerin ilgi alanına giren hobi dallarıdır.

Bu ürünlerle tanışmak ve ilgilenmek, gençlerde hoş ve heyecanlı zaman geçirmenin yanında, problem çözme yeteneğini de geliştiren, hatta ilerideki meslek seçimlerini de etkileyen bir uğraştır ( bu yazıyı yazan kişi olarak, elektronik mühendisi olma kararımı vermemde önemli bir rolü olduğunu belirtek isterim). Yetişkinlerde ise, günlük iş telaşı ve stresten kurtulup evde ya da açık havada zihinlerini dinlendirip heyecanlı ve hoş zaman geçirme fırsatı vermesi açısından çok önemlidir.

Uzaktan kumandalı model araçların, gençlerimizin zamanlarının çoğunu bilgisayar başında ve sağlıksız bir şekilde geçirdikleri günümüzde, onları açık alanların keyifli ve sağlıklı ortamlarıyla tanıştırması; yeni bir sosyal çevrenin üyeleri olmalarını sağlaması açısından da muhteşem bir yararı vardır.

Gelişmiş ülkelerin profilleri incelendiğinde ilginç sonuçlarla karşılaşırız: Dünya’da en çok İnsansız Hava Aracı üreten ülke olan Amerika’da, Dünya’nın en çok uzaktan kumandalı uçak ve helikopter hobicilerini görebilirsiniz. Yine Dünya’nın en iyi otomobillerini üreten Almanya’da, uzaktan kumandalı model araba kullanımının Avrupa sıralamasında bir numarada olduğunu görürüz.

Özetle söylemek gerekirse, sağlıklı gelişmek ve yaşamak, yaşamdan daha fazla keyif alabilmek ve kaliteli yaşayabilmek için hepimizin bir hobisi olmasında büyük faydalar vardır. İster bizleri hafta sonlarında çocuklar gibi eğlendiren uzaktan kumandalı araçlar olsun, ister resim yapmak ya da at binmek…Ama mutlaka bir hobimiz olmalı diye düşünüyor ve gördüklerimizden, yaşadıklarımızdan sonra buna daha çok inanıyoruz.

İşte Topmodels olarak bu faaliyet alanını seçme sebeplerimizin özeti bunlardır. Bizler sadece ve hangi şekilde olursa olsun para kazanmak değil; insanlara ve ülkemizin gelişimine katkıda bulunacak şekilde para kazanmayı seçtik ve bu yolda kararlılıkla ilerliyoruz. Sizleri de mağazalarımıza, internet sitemize ve model araba, uçak, helikopter pistlerimizin yer aldığı göl kıyısındaki Topmodels Hezarfen Tesislerimize bekliyoruz. Bize uğradığınızda tek üzüntünüz, eğer daha önce bu hobiyle tanışmadıysanız, o ana kadar hobisiz geçen hayatınız olacaktır diye düşünüyoruz.

Topmodels Ailesi срочный займ на карту без проверки кредитной историизайм экспресс оплатабыстроденьги займ долгосрочный займзайм на киви кошелек мгновеннозайм под 0 процентов

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?