Teslimat ve İade | Droneturk ® - Droneler için hazırlanan en büyük eğitim platformu
Bugün 01.12.2023 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

Teslimat ve İade

Ödeme ve Teslimat

Ödeme sadece ve sadece eğitimi tamamlayıp sorgulamada BELGESİ ONAY BEKLEYEN KATILIMCILAR ibaresi bulunan kursiyerler için geçerlidir. Bu ödeme sistemi geçmiş dönemlerde eğitim almış ödeme bekleyen kişileri kapsamaktadır. Sistem yöneticisinden onay almadan ödeme yapılmaması rica olunur.

1) Ödemenizi tarafımıza ulaşmanız halinde size verilecek olan Garanti bankası IBAN numarasına Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

2) İlgili Eğitiminizi tamamlayarak ödemenizi tamamlamanız halinde sertifikanızı almaya hak kazanmışsınız demektir. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online tek ödeme ya da sistemin vermiş olduğu banka kartlarına belirtilen vade oranları dahilinde gerçekleştirebilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Ödeme yapmanız halinde almış olduğunuz SHGM onaylı resmi sertifikanız aktif hale getirilecek ve droneturk.com.tr/sertifika adresinden TC nizi yazarak indirebileceksiniz. Yapmanız gereken diğer işlemler bu linkte ayrıntılarıyla yazmaktadır. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz ve aktif hale getirilen sertifikanızın iptali kesinlikle söz konusu değildir.

3) Sipariş Bedeli İadesi
Belgesi aktif hale gelen kursiyerimizin iadesi ve ürün iptali kesinlikle söz konusu değildir. Bunun için ödeme yapmadan önce tarafımızdan onay alınması gerekmektedir.
4) Teslimat
Ödemenizin yapılması halinde en geç 24 saat içerisinde sistem üzerinden resmi belgeniz aktif hale getirilmektedir. Basılı kimliğiniz için droneturk.com.tr/belge linkinden talep açmanız gerekmektedir. Basılı kimlikler bir sonraki eğitim tarihinde basılarak adresinize ÜCRETSİZ kargolanmaktadır.
5) Ödeme Takibi

Gerekli ödemenin yapılmasına müteakiben kursiyer sistem yöneticisine bilgi vermek zorundadır

Aktif olan belgenizi aşağıda TC Numaranızı yazarak sorgulayabilirsiniz

Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İHA Eğitimlerini mi araştırıyorsunuz?