Bugün 20.05.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

RS2'ye gelen güncellemenin versiyon numarası

DJI, RS2, RSC2 ve RoninSC’ye firmware güncellemeleri yayınladı,
RS2’ye gelen güncellemenin versiyon numarası, 01.03.00.50.
Sonunda RS2’ye Orbit Takip geldi. Dikey Kamera Montajı ile kullanıldığında ActiveTrack’i dikeyde kullanma desteği geldi. A ve B uç noktalarını manuel olarak ayarlamak için destek eklendi.
Derin uyku modu da yenilikler arasında. Gimbal, normal uyku modunda 10 dakikadan sonra derin uyku moduna geçiyor. Normal uyku modu, güç düğmesine iki kez basılarak çalışıyor.
Derin uyku modunda, dokunmatik ekranın parlaklığı en düşük seviyeye indiriliyor ve USB-C bağlantı noktaları, RSA bağlantı noktaları ve gimbal üzerindeki Bluetooth bağlantısı kapatılıyor.
Derin uyku modundan çıkmak için güç düğmesine iki kez basmak yeterli. Ön kadran için deklanşör hızı, pan ve tilt eksen kontrolü, pürüzsüzlük ve ters yön ayarlama özellikleri eklenmiş.
Z CAM E2, Z CAM E2-F6, Z CAM E2-F8, Z CAM E2-M4 ve Z CAM E2-S6 için fotoğraf çekme ve otomatik odaklama özelliği eklenmiş.
Otomatik odaklamayı kullanmak için gimbalın kamera kontrol düğmesine yarıya kadar basmak yeterli. 720 VR Çekimi eklenmiş.
Yatay kaydırma, kaydırma ve eğme izleme veya FPV kullanılırken portre modunda ve el feneri modunda kavrama dönüş geliştirilmiş. Z CAM üzerinde manuel lens kullanılırken gimbal motoru problemi giderilmiş.
RSC2’ye gelen güncellemenin de numarası 01.02.00.20. RS2’ye gelen özelliklerle RSC2’ye gelen özellikler aynı.
DJI, eski nesil Ronin SC’ye de firmware güncellemesi yayınlamış, versiyonu 1.6.50, eklenenler ise şöyle, Çoklu Kamera Kontrol Kablosu (MCC-C) kullanılarak desteklenen Nikkor lenslere sahip Nikon Z5, Z7II, Z6II ve D780 kameralar için fotoğraf çekimi, video kaydı, otomatik netleme ve odak çekme desteği eklendi.
Çoklu Kamera Kontrol Kablosu (MCC-B) kullanılarak desteklenen Nikkor lenslere sahip Nikon D500 kameralar için fotoğraf çekimi, video kaydı, otomatik netleme ve odak çekme desteği eklendi.
Otomatik odaklamayı kullanmak için gimbalin kamera kontrol düğmesine yarıya kadar basmak artık yeterli. Çoklu Kamera Kontrol Kablosu (MCC-C) kullanılarak desteklenen Canon lenslere sahip Canon EOSR5 ve EOSR6 kameralar için fotoğraf çekimi, video kaydı, otomatik odaklama ve odak çekme desteği eklendi.
Çoklu Kamera Kontrol Kablosu (MCC-B) kullanılarak desteklenen Canon lenslere sahip Canon 5DSR ve 200D II kameralar için fotoğraf çekimi, video kaydı, otomatik odaklama ve odak çekme desteği eklendi.
Otomatik odaklamayı kullanmak için gimbalin kamera kontrol düğmesine yarıya kadar basmak artık yeterli.
Çoklu Kamera Kontrol Kablosu (USB-C) kullanılarak desteklenen L yuvalı lenslere sahip Panasonic S5 kameralar için fotoğraf çekimi, video kaydı, otomatik odaklama ve odak çekme desteği eklendi.
Otomatik odaklamayı kullanmak için yine gimbalin kamera kontrol düğmesine yarıya kadar basmak yeterli.
Çoklu Kamera Kontrol Kablosu (USB-C) kullanılarak desteklenen Sony E yuvalı lenslere sahip Sony A7S3 ve A7C kameralar için video kaydı, otomatik odaklama ve odak çekme desteği eklendi.
Otomatik odaklamayı kullanmak için gimbalin kamera kontrol düğmesine yarıya kadar basmak yeterli.
Çoklu Kamera Kontrol Kablosu (USB-C) kullanılarak desteklenen Sigma orijinal lenslere sahip Sigma FP kameralar için video kaydı, otomatik odaklama ve odak çekme desteği eklendi.
Otomatik odaklamayı kullanmak için gimbalin kamera kontrol düğmesine yarıya kadar basmak yeterli.

деньги онлайн займ на кивидает займвзять займ онлайн быстрые смс займы займ манго манибыстрый займ экспрессзайм онлайн 24 отзывы

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?