Bugün 17.05.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

Muvaffakatname nedir ?

Muvafakatname, herhangi bir resmi işlem için Kurumlar tarafından vatandaştan istenen vatandaşın izni olduğunu belirten yazılı resmi bir belgedir

18 yaşın altında olan bireyin herhangi bir spor dalıyla ilgili spor salonunda ya da kulübünden faydalanabilmesi için ailesinin izni olduğuna dair muvafakatname getirilmesi şarttır.

Noter’ de 60 TL’ye alınan bu belgeyi, bulunduğunuz bölgenin emniyet müdürlüklerinden de almanız mümkündür. Emniyet Müdürlüğü Pasaport Şubesinden alınan muvafakatname ücretsizdir. Birçok vatandaş bu belgenin Emniyet Müdürlüğün’ den alınabildiğini bilmemektedir. Emniyetten alınan muvafakatnamenin tek dezavantajı çok sıra beklemektir. Birçok vatandaş işin aciliyetinden sıra beklememek adına ücreti karşılığında noterden muvafakatname almaktadır.

Muvaffakatname Örneği :

Velisi bulunduğum reşit olmayan ………………… doğumlu ………………………… T.C. Kimlik numaralı ……………………………………..’nın kendi başına hava sporunun tüm branşlarında lisans çıkartabilmesine,sorum ve yükümlülüklerine uymak kaidesi ile insansız hava aracı kullanabilmesine, sorum velisi olarak muvafakat ederiz.

…../…../……
Ebeveynlerin isim soyisim ve imzaları

займ срочно с плохой кредитной историейзайм на 6 месяцевзайм на карту пенсионерам пай пс займ личный кабинетзайм экспресс москва адресазайм якутск

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?