Bugün 20.05.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

Mavic 2 Series with Smart Controller Released!!

Akıllı Denetleyicili Mavic 2 Serisi Çıktı !!

DJI Akıllı Kontrolör

DJI Smart Controller, Mavic 2 veya OcuSync 2.0 ile donatılmış diğer uçaklarla açık havada uçuş deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. 5.5 inç dahili ekran, zorlu koşullarda bile net ve parlak görüntüler gösterir. Sezgisel kontroller ve SkyTalk ve DJI GO 4 uygulaması gibi önceden kurulmuş özellikler sizi her zamankinden daha hızlı, daha net ve daha rahat bir şekilde ayağınıza getirir.

* Mavic 2 Zoom ve Mavic 2 Pro ile uyumlu..


Ultra Parlak Ekran

DJI Smart Controller, canlı doğrudan güneş ışığında bile kolayca görülebilir şekilde tutmak için ultra parlak bir ekran sağlayan yerleşik 5.5 inç 1080p ekrana sahiptir. 1000 cd / m’de 2 , görüntü geleneksel akıllı aygıt ekranlar yaklaşık iki kat daha parlaktır.

 • 5.5 inç

 • 1080p

 • 1000 cd / m 2

  OcuSync 2.0 Full-HD Video İletimi

  OcuSync 2.0 Full-HD video iletim teknolojisine sahip olan DJI Smart Controller, 2.4 GHz ile 5.8 GHz arasında otomatik geçişi destekleyerek çevresel müdahalenin drone çalışması ve görüntü kalitesi üzerindeki etkisini azaltır. Bu ayrıca 8 km’ye kadar mesafelerde güvenilir uzun mesafeli iletim sağlar.

  Verimli ve Taşınabilir

  DJI Smart Controller, çalıştırıldığı andan itibaren dronunuza bağlanır, böylece hızlı bir şekilde ayrılabilir ve bir anı kaçırmazsınız. Ayrılabilir kontrol çubukları ile entegre bir tasarıma sahip olan DJI Smart Controller, yanınıza alınabilecek kadar taşınabilir.

  Soğuk ve Sıcak Ortamlarda Güvenilir

  DJI Smart Controller, -20 ° C ila 40 ° C arasındaki sıcaklıklarda kararlı çalışabilir
  Daha fazla yerde dronunuzla HD bağlantısı.

  DJI Go Paylaş

  DJI GO 4 uygulamasının yeni Go Share işlevini kullanarak havadan fotoğraf ve videolarınızı DJI Smart Controller cihazından mobil cihazınıza kolayca aktarın.

   

Özelleştirilmiş Sistem
DJI Smart Controller’ın kişiselleştirilmiş Android sistemi ve optimize edilmiş DJI GO 4 uygulaması, daha hızlı ve odaklanmış bir hava yaratımı sağlamak için geleneksel mobil cihazların kısıtlamalarından kurtulmanızı sağlar. Akıllı Kontrolör ayrıca çeşitli ek paylaşım ve düzenleme seçenekleri için üçüncü taraf uygulamalarını  desteklemektedir .

 

Mükemmel Ses ve Görüntü Performansı
DJI Smart Controller, canlı yayınlama gibi genişletilmiş seçenekler için dahili bir mikrofon ve hoparlör ile birlikte gelir. Ayrıca, H.264 veya H.265 ile 4K’da HDMI çıkış portu üzerinden video oynatabilir.

 

Daha fazla özellik

SkyTalk

Yeni SkyTalk [4] özelliği, başkalarının hava deneyiminize katılmasını sağlamak için harika bir yoldur. Uçağınızın kamera görüntüsünü doğrudan Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarına canlı yayınlamak için kullanın. [5] Ayrıca anında kısa videolar oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır.

Uzun Ömürlü Pil Ömrü
5000mAh batarya, Hızlı Şarjı destekler ve 2,5 saate kadar sürekli çalışabilir.

Notlar:

1. DJI Smart Controller, OcuSync 2.0 kullanan herhangi bir DJI uçağı ile uyumludur. Uyumluluk sağlamak için, uçağınızın daima en son üretici yazılımı ile güncellendiğinden emin olun. (Ayrıca gelecekte Mavic 2 Enterprise ile de uyumlu olacak.)

2. Bu sonuçlar Mavic 2 kullanılarak ölçüldü. Bireysel sonuçlar ortama, kullanım türüne veya donanım yazılımı sürümüne göre değişebilir.

3. DJI, üçüncü taraf uygulamaların kullanımından kaynaklanan herhangi bir izin veya güvenlik sorunundan sorumlu olmayacaktır. Yüklü bir üçüncü taraf uygulaması denetleyicinizi en iyi şekilde kullanmanızı önlüyorsa, uygulamayı kaldırmanızı veya denetleyiciyi orijinal fabrika ayarlarına geri yüklemenizi öneririz.

4. Yakında; DJI Smart Controller cihazınızın en son DJI GO uygulaması ve bellenime sahip olduğundan emin olun.

5. Wi-Fi gerekli.

 

 • 1000 cd / m² ekran
 • Özelleştirilmiş Sistem
 • -20 ° C ila 40 ° C
 • OcuSync 2.0 Full-HD Video İletimi

Dış mekan uçuş deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

 

  займ на яндекс деньги онлайнзайм на карту автоматическое одобрениеоформить долгосрочный займ мфк займ на картуkongo займденьга займ личный кабинет

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?