Bugün 05.07.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

MAVİC 2 – 360 derecelik çarpışma önleme sistemiyle gelebilir

DJI’ın bir süredir üzerinde çalıştığı Mavic 2 hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı. Drone’un internete sızan görüntüsü 360 derecelik bir çarpışma önleme sistemine sahip olabileceğini gösteriyor.

Drone devi DJI’ın “Mavic 2” olarak adlandırılması beklenen yeni bir drone üzerinde çalıştığına inanılıyor. İnternete sızdırılan görüntü, Mavic Pro’nun halefi olması beklenen Mavic 2’nin 360 derecelik bir çarpışma önleme sistemine sahip olabileceğini ortaya koymuş durumda.

Yayınlanan görüntü Mavic 2’nin önceki modelinden daha şık ve daha aerodinamik olabileceğini gösterirken aynı zamanda katlama mekanizması, şekli ve rengi açısından Mavic Pro tasarım öğelerinikoruduğunu gösteriyor

 

Çıkarılabilir gimbalı var

Raporda, yeni Mavic 2’nin ön kısmında ve yanlarında engellerden kaçınmasına yardımcı olacak kamera ve sensörlerin yer aldığı belirtilmiş. 360 derecelik çarpışma önleme sistemi için muhtemelen alt ve arka kısmı da aynı özellikte olacak.
Öte yandan paylaşılan resimde Mavic 2’nin tıpkı GoPro Karma gibi çıkarılabilir bir gimbala sahip olabileceği görülüyor. DJI daha önce 18 Temmuz’da “See the Bigger Picture” (Büyük Resmi Gör) başlıklı bir etkinlik düzenlemeyi planlamıştı ancak daha sonra bunu ileri bir tarihe erteledi. Şu an için söz konusu etkinliğin ne zaman gerçekleşeceği ve drone’un bu etkinlik kapsamında tanıtılıp tanıtılmayacağı bilinmiyor.

  тендерный займв кармане займманеза займ займ е капустазайм ивановозайм 30000 срочно

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?