Bugün 17.05.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

Konya'nın Kulu İlçe Belediye Başkanlığı insansız hava aracı (İHA) pilotu arıyor

Konya’nın Kulu İlçe Belediye Başkanlığı insansız hava aracı (İHA) pilotu arıyor.

Kulu Belediye Başkanlığı tarafından İş-Kur’a yapılan başvuruyla daimi olarak görevlendirilmek üzere 1 pilot istihdam edilecek.

Konya’ya bağlı Kulu Belediye Başkanlığı’ndan yapılan açıklama şu şekilde:

“4857 Sayılı Kanun çerçevesinde KONYA İli rulu İlçesi Belediye Başkanlığı’nda 1 adet İnsansız Hava Aracı (İHA) Pilotu kadrosuna atanmak üzere Daimi İşçi (Sürekli İşçi) alınacaktır. Atanacak kişi; KPSS P 94 puan türünden sınavda en az 70 puan ve yukarısı puan almış olması gerekmektedir. lnsansız Hava Aracı (İrla) Sertifikası / İXn – O (Sivil Havacılık Müdürlüğünden alınmış olması gerekmektedir) ve İnsansız Hava Sistemleri Uygulama ve Araştırma (Telsizle Haberleşme) sertifikası belgelerini ibraz etmek zorundadır. İstenilen belgelerin en son başvuru tarihinden önce alınmış olması gerekmektedir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Konu ile ilgili işgücü istem formu tanzim edilerek yazımız ekinde sunulmuştur.”

 

взять займ без отказазайм по системе контактзайм от учредителя проводки займ на карту без паспортных данныхвзять займ под 0 на картузайм без фотографий

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?