Bugün 09.08.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

İHA-1 İSTANBUL 07-10 ARALIK 2017

dji-m600

 

 

 

 

 

 

Kontenjan Sayısı : 40 Kişi – Kontenjan dolduğunda form otomatik kapanmaktadır.
Ücret : 1200 TL ( %18 Kdv Hariçtir )

Diğer Ücretler : 280 TL ( Günlük 70 TL den 4 Günlük öğle yemeği + Gün boyu Çay-Kahve İkramı, Akşamüstü pasta servisi ve Salon Kullanım Bedeli otele kursun ilk günü ayrıca yapılacaktır, Bu ödeme eğitimle ilgisi bulunmamakta olup otele yapılacak mecburi ödemedir. İHA-1 Eğitimlerimiz 4 Gün boyunca ve günde 9 saat sürdüğü için Sabah çay simit, öğle yemeği, gün boyu ikramlar, akşam üstü pasta ikramı, salon, barkovizyon ve diğer ikramlar için otelleri tercih etmekteyiz. )

BU EĞİTİMİMİZE ÖZEL SADECE OTEL ÖDEMESİNİ YAPARAK İHA-1 EĞİTİMİNE KATILIMCI OLARAK ÜCRETSİZ KATILABİLİR, DAHA SONRA İSTEDİĞİNİZ ZAMAN 1200 TL SERTİFİKA ÜCRETİNİ ÖDEYEREK BELGENİZİ AYNI GÜN ALABİLİRSİNİZ.

 

AYNI ZAMANDA EĞİTİM BİTİMİNDE 100 KİŞİLİK ÖZEL DRONE ETKİNLİĞİ, DJI MODELLERİ SERGİSİ VE SÜPRİZ ETKİNLİKLER BULUNMAKTADIR.

 

İBİS HOTEL – TUZLA ile anlaşmamız dahilinde Tek Kişi Konaklama Ücreti 130 TL / Çift Kişi için 160 TL’dir.

GENEL OLARAK ;

İstanbul İçinden Katılacaklar : Kurs + 4 Gün Yemek ve Salon Ücreti = 1480 TL
İstanbul Dışından Katılacaklar : Kurs + 4  Gün Yemek , Salon ve 3 Gece konaklama = 1870 TL
İstanbul Dışından Katılacaklar : Kurs + 4  Gün Yemek , Salon ve 4 Gece Kurstan 1 Gece öncesinden konaklama = 2030 TL

Not : 2 Kişi ayrı yataklı aynı odayı paylaşırsanız 3 Gece için 300 TL daha az ödeyerek 3640 TL yerine 3240 TL, 4 Gece için 3860 TL yerine 3440 TL ödeyebilirsiniz

Not :

Otel için Droneturk adına yer ayrılmış olup, katılacağınız gün ödeme yapmanız yeterlidir.

Kurs Yeri : İBİS HOTEL – TUZLA ( Haritada yerini görmek için tıklayınız ) ( Sabiha Gökçen havalimanına 15 Dakika (13km. mesafededir )

LÜTFEN BAŞVURUDAN SONRA LİNKİN ALTINDA YER ALAN BİLGİLENDİRMELERİ OKUYUNUZ

  • Sisteme yükleyeceğiniz resimler sertifika ve kimliğinize basılacağı için lütfen özen gösteriniz. Fotoğrafınızı sonradan değiştirme imkanınız bulunmamaktadır. BAŞVURU FORMU SADECE BİLGİSAYAR ORTAMINDA ÇALIŞMAKTADIR. LÜTFEN TELEFONDAN KAYIT YAPMAYINIZ. YÜKLEME YAPACAĞINIZ RESİMLER JPG FORMATINDA VE 2MB’dan KÜÇÜK OLMALIDIR. Sisteme yükleyeceğiniz evraklar kuruma gönderilmek üzere sadece kurs başvurusu için kullanılmaktadır. 

Yardımcı olabileceğimiz tüm konularda 0532 266 1982 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz. Yoğunluğumuz sebebiyle telefonla ulaşılamayan durumlarda BURAYI TIKLAYARAK whatsapp üzerinden mesajlarınızı iletebilirsiniz. Whatsapp mesajlarınıza muhakkak geri dönüşler sağlanacaktır.

BAŞVURU FORMU

 

DERS KONULARI :

EĞİTİMLER İÇİN NEDEN DRONETURK’Ü TERCİH EDİYORLAR ?

  • Hizmetimize güveniyoruz ve İHA Eğitimlerimizde  ÖN ÖDEME ALMIYORUZ.  ( Ödemelerinizin tamamı kurs günü PEŞİN olarak yapılmaktadır. )
  • Hiç bir eğitimi kontenjan dolmaması sebebiyle İPTAL ETMİYORUZ
  • Tüm eğitimlerimizde SHGM Tarafınca Havalimanına 9Km yarıçaplı uçuşlarda zorunlu olan Temel Radyo Haberleşme Belgesini ÜCRETSİZ olarak veriyoruz.Eğitim kurumunuzdan bu belgeyi istemeyi unutmayın. Bu belge izin işlemleri aşamasında istenmektedir.
  • İHA-0 ‘a katılan kursiyerlerimiz ilerleyen dönemlerde İHA-1 eğitimine katılmak isterse sadece aradaki farkı alıyoruz. ( 500 TL ) Yeniden ödeme istemiyoruz
  • Sertifikalarınız her an yanınızda. www.droneturk.com.tr/sertifika linki  üzerinden istediğiniz zaman TC numaranızı yazarak sertifikanızı alabilirsiniz.
  • Sertifikalarınız dijital ortamda hazırlandığı için eğitim sonunda aynı gün alabilirsiniz
  • Kaybolan kimliklerinizde ÜCRETSİZ olarak yeniden gönderim sağlıyoruz. Sertifikalarınız Uluslararası geçerliliğe sahip olup ÖMÜR BOYU GEÇERLİDİR.
  • Eğitimcilerimiz İHA konusunda ihtisas sahibi, uzman eğitimcilerden oluşmaktadır. İHA-1 Eğitimlerimize Uçak Mühendisi ve İHA Konularında uzman 4 eğitmen ile eğitimler verilmektedir.
  • Bu kadar ayrıcalığa rağmen TÜRKİYE’NİN EN UYGUN FİYATI İLE EĞİTİM ORGANİZE EDİYORUZ

 

S : Bu kurslara katılmak zorunda mıyım?
C : Drone ile ticari çekim yapıyorsanız SHGM tarafından bu belgeyi almanız zorunludur. Hobi için yerleşim alanı dışında uçuş yapacaksanız bu belgeyi almanıza gerek yoktur. Burada Ticariden kasıt yerleşim alanları, insan faktörü olan alanlarda uçuş. Bu uçuşları yapmadan önce mevzuatı, ve gerekli eğitimleri almak zorundasınız.

Ticari olarak drone kullanıyorsanız SHGM sisteminde kendinizi İHA-0 Ticari olarak kayıt etmeniz gerekmektedir. Bu işlem sırasında Aldığınız Eğitim Dökümanı sorulmakta olup, bu eğitimden alacağınız sertifika bunun içindir.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün 22.02.2016 tarihli talimatnamenin 21.04.2016 tarihinde eklenen maddesi uyarınca Ticari Uçuş Eğitimi almayan kullanıcılar ticari olarak İnsansız Hava Aracı kullanamamaktadır.

İLGİLİ TALİMATNAMENİN LİNKİNİ BURAYI TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ

mevzuat


S: Eğitime katılırken cihazım olmasına gerek var mı, eğitim sonunda sınav yapılacak mı ?
C: Eğitime katılırken cihaz sahibi olmanıza ve cihaz getirmenize gerek yoktur. Eğitim sonunda sınav yapılmamakta olup, eğitime katılımınız mecburidir.

S: Bu eğitim nerede , kimler tarafından, kaç saat olarak verilecektir ?
C: Eğitimler 19 Mayıs Havacılık Kulübü tarafından yetkilendirilmiş eğitmenler tarafından verilmektedir. Aynı zamanda eğitimlerimize sektörün içindeki konusunda uzman gönülü Droneturk gurubu arkadaşlarımız da yardımcı olarak tecrübelerini aktarmaktadır. Her eğitimimizde farklı mesleki guruplarda uzman katılımcılar destek sağlamaktadır.

S: Eğitim sonunda belgemizi hemen alabilecekmiyiz ?
C: Eğitim sonunda dijital imzalı olarak sertifikanızı hemen alabilirsiniz ve bu belgeyle SHGM’ye ticari kayıt başvurunuzu yapabilirsiniz. Kimlikler 15 gün içerisinde adresinize kargolanmaktadır.

S: Belgeler ne kadar süre için geçerli ?
C: Belgeleriniz ÖMÜR BOYU geçerlidir. Çünkü bu belge eğitim aldığınıza dair bir belge olup , bunun süresi bulunmamaktadır.

Eğitimleri Kim Veriyor, fiyatlarınız neden uygun? Bilgilendirme için bu videoyu izleyiniz

08-11 Aralık 2016 tarihinde yapılan ANKARA İHA-1 Eğitimi Nasıl Geçti, Kimler Katıldı ?

09-12 Şubat tarihinde yapılan İSTANBUL İHA-1 Eğitimi Nasıl Geçti, Kimler Katıldı ?

24-27 Ekim 2016 tarihinde yapılan İSTANBUL İHA-1 Eğitimi Nasıl Geçti ? ?

Misafirlerimiz bizim hakkımızda ne düşünüyor ?

 

Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?