Bugün 09.08.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

İSTANBUL – 31MART-01 NİSAN 2018 – İHA-0 – 76.KURS

İHA’larınızı yerleşim alanı içerisinde kullanabilmeniz için SHGM onaylı Ticari Pilot Eğitimleri için İstanbul’dayız.

Kontenjan Sayısımız 40 Kişi olup, Kontenjan dolduğunda form otomatik kapanmaktadır.
Ücret : 700 TL olup Telsiz Belgesi ‘de fiyata dahildir.

Fiyata %18 KDV Dahil değildir. Ekstra olarak 100 TL ( Gün boyu Çay-Kahve İkramı, Akşamüstü pasta servisi ve Salon Kullanım Bedeli ) ayrıca kurs günü alınacaktır.

Şehirdışından katılacak kursiyerlerimiz dilerlerse İBİS HOTEL – ZEYTİNBURNU ile anlaşmalı Oda+Kahvaltı Tek Kişi Konaklama Ücreti 170 TL / Çift Kişi için 185 TL’dir. Konaklama mecburiyeti bulunmamaktadır.

Otel için Droneturk adına yer ayrılmış olup, katılacağınız gün ödeme yapmanız yeterlidir.

Kurs Yeri : İBİS HOTEL – ZEYTİNBURNU/ İSTANBUL ( Haritada yerini görmek için tıklayınız ) ( Atatürk havalimanına 15 Dakika (7 km. mesafededir )

KURSLA İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN 0850 850 8875 İLETİŞİM NUMARASINDAN BİLGİLENDİRMELERİ DİNLEYEBİLİR VEYA 0532 266 1982 iletişim numarasından SADECE WHATSAPP ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ. EĞİTİMLERDE OLMAMIZ SEBEBİYLE MÜSAİT ZAMANLARDA WHATSAPP A BIRAKACAĞINIZ MESAJLARA VEYA 0850 Lİ SANTRAL ARAMALARINA GERİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.

KAYIT OLDUKTAN SONRA SİSTEM SİZE EKRANA VE CEBİNİZE SMS OLARAK SIRA NUMARASI VERMEKTEDİR. TĞM KAYITLAR OTOMASYON ÜZERİNDEN İLERLEMEKTE, KAYIT FORMUNU AŞAĞIDA GÖRÜYORSANIZ KONTENJANIMIZ BULUNUYOR DEMEKTİR. SIRA NUMARASI GELDİYSE KAYDINIZ YAPILMIŞTIR. SADECE KURS GÜNÜ SABAH EĞİTİM YERİNE OLMANIZ YETERLİDİR. ÖN ÖDEME VB. HİÇ BİR İŞLEM BULUNMAMAKTADIR. TÜM DETAYLAR BU SAYFADA AÇIKLAYICI ŞEKİLDE YAZMAKTADIR.

 

LÜTFEN BAŞVURUDAN SONRA LİNKİN ALTINDA YER ALAN BİLGİLENDİRMELERİ OKUYUNUZ

 • Sisteme yükleyeceğiniz resimler sertifika ve kimliğinize basılacağı için lütfen özen gösteriniz. Fotoğraflarınızın sonradan değiştirme imkanımız bulunmamaktadır. BAŞVURU FORMU SADECE BİLGİSAYAR ORTAMINDA ÇALIŞMAKTADIR. TELEFONDAN KAYIT YAPMAYINIZ. YÜKLEME YAPACAĞINIZ RESİMLER JPG FORMATINDA VE 2MB’dan KÜÇÜK OLMALIDIR. Kayıt olunca x numarası ile kayıt oldunuz yazısı ekrana düşecektir. Ekranda sıra numarasını gördüyseniz hiç birşey yapmanıza gerek bulunmamaktadır, kurs günü hiç birşey getirmeden gelmeniz yeterli olacaktır. Ödemelerimiz kurs günü girişte alınmaktadır. Adres kısmına İl/İlçeyi yazmayı unutmayınız. Unutmayınız ki ehliyetleriniz yazdığınız adrese kargo yapılacaktır. 
 • Sistem hataları ve önemli sorularınız için 0532 266 1982 ( Mustafa KAÇAN ) iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

EĞİTİMLER HAKKINDA DETAYTLI BİLGİLENDİRME İÇİN 0850 850 8875 ARAYIP 2 Yİ TUŞLAYIP SESLİ YANIT SİSTEMİNİ ÜCRETSİZ DİNLEYEBİLİRSİNİZ.

BAŞVURU FORMU

31 Mart 2018 Cumartesi : 
09:00 – 10:00 : İHA Tanımı (1)
10:00 – 12:00 : Hava Hukuku ve Sorumlulukları (2)
12:00 – 13:00 : Öğle Yemeği
13:00 – 14:00 : Havacılık Frezyolojisi (1)
14:00 – 15:00 : Meteoroloji (1)
15:00 – 18:00 : Seyrüsefer ve Operasyon (2)
18:00 – 19:00 : Uçuş Dinamiği (1)

01 Nisan 2018 Pazar: 
09:00 – 13:00 : Kumanda Edilebilir Sistemler (1) – İtki Sistemleri (1) – Aviyonik Sistemler (1) – Bakım Onarım (1)

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 18.12.2017 tarihli yazısında Yetkili Eğitim Okullarının vermiş olduğu belgeyi yan bölümdeki gibi tanımlama getirmiştir. Belgenizin bu standartlarda olması ve sorgulama ile kimliğinizin karşınıza çıkması önemlidir

 

Yetkili Eğitim Kuruluşu 19 Mayıs Havacılık Gençlik ve Spor Kulübü işbirliği ile düzenlediğimiz eğitimler bu standartlara göre yapılmakta ve eğitim bitiminde sorgulama yapılarak Elektronik Ortamda belgeniz hazır halde bulunmaktadır. Bu ayrıntıyı eğitim alacağınız okuldan özellikle isteyiniz

 

İlgili duyurunun linki : https://iha.shgm.gov.tr/public/duyurular.html?ID=808102 adresindedir.

 

BU SORGULAMAYI DENEMEK İÇİN www.droneturk.com.tr/sertifika linkini TIKLAYIP TC : 1234567890 yazabilirsiniz.

 

 

EĞİTİMLER İÇİN NEDEN DRONETURK’Ü TERCİH EDİYORLAR ?

 • Hizmetimize güveniyoruz ve İHA Eğitimlerimizde  ÖN ÖDEME ALMIYORUZ.  ( Ödemelerinizin tamamı kurs günü PEŞİN olarak yapılmaktadır. )
 • Hiç bir eğitimi kontenjan dolmaması sebebiyle İPTAL ETMİYORUZ
 • Tüm eğitimlerimizde SHGM Tarafınca Havalimanına 9Km yarıçaplı uçuşlarda zorunlu olan Telsizle Haberleşme Belgesini ÜCRETSİZ olarak veriyoruz.Eğitim kurumunuzdan bu belgeyi istemeyi unutmayın. Bu belge izin işlemleri aşamasında istenmektedir.
 • İHA-0 ‘a katılan kursiyerlerimiz ilerleyen dönemlerde İHA-1 eğitimine katılmak isterse sadece aradaki farkı alıyoruz. ( 500 TL ) Yeniden ödeme istemiyoruz
 • Sertifikalarınız her an yanınızda. droneturk.com.tr/sertifika linki üzerinden sertifikanızı TC Numaranızı yazarak sorgulayabilir ve indirebilirsiniz.
 • Sertifikalarınız dijital ortamda hazırlandığı için eğitim sonunda aynı gün alabilirsiniz
 • Kaybolan kimliklerinizde ÜCRETSİZ olarak yeniden gönderim sağlıyoruz. Sertifikalarınız Uluslararası geçerliliğe sahip olup ÖMÜR BOYU GEÇERLİDİR.
 • Eğitimcilerimiz İHA konusunda ihtisas sahibi, uzman eğitimcilerden oluşmaktadır. Özellikle İHA-0 Bakım-Onarım eğitimimize İHA TAMİR BAKIM Konusunda uzman bir eğitmen getiriyoruz. Aklınızdaki tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.
 • Bu kadar ayrıcalığa rağmen TÜRKİYE’NİN EN UYGUN FİYATI İLE EĞİTİM ORGANİZE EDİYORUZ

 

S : Bu kurslara katılmak zorunda mıyım?
C : Drone ile ticari çekim yapıyorsanız SHGM tarafından bu belgeyi almanız zorunludur. Hobi için yerleşim alanı dışında uçuş yapacaksanız bu belgeyi almanıza gerek yoktur. Burada Ticariden kasıt yerleşim alanları, insan faktörü olan alanlarda uçuş. Bu uçuşları yapmadan önce mevzuatı, ve gerekli eğitimleri almak zorundasınız.

Ticari olarak drone kullanıyorsanız SHGM sisteminde kendinizi İHA-0 Ticari olarak kayıt etmeniz gerekmektedir. Bu işlem sırasında Aldığınız Eğitim Dökümanı sorulmakta olup, bu eğitimden alacağınız sertifika bunun içindir.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün 22.02.2016 tarihli talimatnamenin 21.04.2016 tarihinde eklenen maddesi uyarınca Ticari Uçuş Eğitimi almayan kullanıcılar ticari olarak İnsansız Hava Aracı kullanamamaktadır.

İLGİLİ TALİMATNAMENİN LİNKİNİ BURAYI TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ

mevzuat


S: Eğitime katılırken cihazım olmasına gerek var mı, eğitim sonunda sınav yapılacak mı ?
C: Eğitime katılırken cihaz sahibi olmanıza ve cihaz getirmenize gerek yoktur. Eğitim sonunda sınav yapılmamakta olup, eğitime katılımınız mecburidir.

S: Bu eğitim nerede , kimler tarafından, kaç saat olarak verilecektir ?
C: Eğitimler 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kulübü tarafından yetkilendirilmiş eğitmenler tarafından verilmektedir. Aynı zamanda eğitimlerimize sektörün içindeki konusunda uzman gönülü Droneturk gurubu arkadaşlarımız da yardımcı olarak tecrübelerini aktarmaktadır. Her eğitimimizde farklı mesleki guruplarda uzman katılımcılar destek sağlamaktadır.

S: Eğitim sonunda belgemizi hemen alabilecekmiyiz ?
C: Eğitim sonunda dijital imzalı olarak sertifikanızı hemen alabilirsiniz ve bu belgeyle SHGM’ye ticari kayıt başvurunuzu yapabilirsiniz. Kimlikler 15 gün içerisinde adresinize kargolanmaktadır.

S: Belgeler ne kadar süre için geçerli ?
C: Belgeleriniz ÖMÜR BOYU geçerlidir. Çünkü bu belge eğitim aldığınıza dair bir belge olup , bunun süresi bulunmamaktadır.

 

Eğitimleri Kim Veriyor, fiyatlarınız neden uygun? Bilgilendirme için bu videoyu izleyiniz

08-11 Aralık 2016 tarihinde yapılan ANKARA İHA-1 Eğitimi Nasıl Geçti, Kimler Katıldı ?

09-12 Şubat tarihinde yapılan İSTANBUL İHA-1 Eğitimi Nasıl Geçti, Kimler Katıldı ?

24-27 Ekim 2016 tarihinde yapılan İSTANBUL İHA-1 Eğitimi Nasıl Geçti ? ?

Misafirlerimiz bizim hakkımızda ne düşünüyor ?

Sorular için https://www.facebook.com/droneturk.com.tr/ adresimizden mesaj gönderdiğiniz takdirde sizlere cevap verilecek, telefon numaranızı bırakmanız halinde telefonla iletişim sağlanacaktır. займ без проверок под честное словоqiwi займ онлайнмоментальный займ займ онлайн с плохой ки24 займ онлайнманимен взять займ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?