HAKKIMIZDA | Droneturk ® - Droneler için hazırlanan en büyük eğitim platformu
Bugün 01.12.2023 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

HAKKIMIZDA

Droneturk 2015 yılında tescilli markası ile başladığı sosyal platform olarak başladığı yolculuğuna 2016 yılında 19 Mayıs Üniversitesi havacılık Gençlik ve Spor Kulübü ile imzalanan protokol gereği Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün 11 No’lu yetkisine istinaden İnsansız Hava Aracı Ticari Pilot Eğitimlerini kulüp adına vermeye yetkili kılınmıştır

Droneturk sadece eğitim kuruluşu değil Türkiye’de İnsansız Hava Araçları konusunda sosyal sorumluluk projelerinde görev almaktadır. Yürüttüğü “Doğa İçin Uç” projesi, etkinlikler, organizasyonlar hep bu yöndedir. 2018 yılı içerisinde İFTE Havacılık Fuarında İnsansız Hava Araçlarının tanıtılması, TEF 2018 Bilim ve Teknoloji Fuarında yine İHA’lar konusunda büyük bir alanda İHA’ların görev ve tanımlarına yönelik katılımlar gerçekleştirmiştir.

Dönem dönem kurum ve kuruluşlara katılımlar gerçekleştirmekte olan Droneturk, Açık İnovasyon Derneğinin kuruluşu olan Hack’nBreak etkinliğinde de yine İHA’lar üzerine konuşmacı olarak yer almaktadır.

ODTÜ’nün geleceğin 100 mesleği üzerine oluşturduğu Avrupa Birliği projesi Bilgeiş programında İnsansız Hava Araçları konulu ders programında Türkiye’de Droneturk referans sunulmuştur.

Kısacası Droneturk 14Bin’i bulan ve bu konuda yeni başlayanlarla ileri düzeydeki kullanıcılarının bir arada bulunduğu gönüllülerden oluşan bir platformdur.

Geçen süre zarfında İHA Eğitimleri, Etkinlikler ve yardımlaşmalardan doğan marka sadakati ve sempatisinden Droneturk Store mağazamız ile bir takım promosyonlar ve Droneler üzerine hediyelik ürünlerimiz de satışı yer alacaktır.

Siz de İnsansız Hava Araçlarına ilgi duyuyorsanız ve bizime tanışmak istiyorsanız Facebook Grubumuza Bekleriz

Unutmayın, Siz uçmaya adın atın, biz kollarınızdan tutarız …

 

Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İHA Eğitimlerini mi araştırıyorsunuz?