Bugün 17.05.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

Droneturk İSTEXPO Teknoloji ve Eğitim Fuarında İHA'ların geleceğine iştirakçiler arıyor …

ISTExpo İstanbul Kongre Merkezinde 18-20 Mayıs tarihleri arasında Teknoloji ve Eğitim Fuarında birbirinden renkli markalara ev sahipliği yapıyor.

3730 m2lik alanı ile Lise ve Üniversite düzeyindeki öğrencilerin teknoloji ve eğitim alanındaki yenilikleri takip edebilme adına organize edilen fuarda ,geleceğin meslekleri arasında bulunan İnsansız Hava Araçlarına 770 m2 lik bir alan ayrılmış durumda.

Bu alan içerisinde farklı mesleki alanlarda İnsansız Hava Araçları ve kullanım alanları yer alacaktır.

Farklı mesleki alanlarda İnsansız Hava Araçları ile ilgili güncel projesi, çalışması ve sunumu olan toplam 15 kurum/firma’ya ÜCRETSİZ standt imkanı sunan DRONETURK, gençlere bu teknolojiyi ve mesleki alanındaki çalışmaları sosyal sorumluluk projesi kapsamında anlatım imkanı sunacak iştirakçiler aramaktadır.

Ulusal Basın’ın ve teknoloji programlarının yakınen takip edeceği bu özel projede yer almak istiyorsanız info@droneturk.com.tr adresine İnsansız Hava Aracınızla faaliyet alanınızı, şirketinizin tanıtımını ve yapmış olduğunuz projeyi iletişim bilgileriniz ile göndermeniz rica olunur.

Standtta yer almak için talep ileten firma/şahır’lar sadece mühendislik ve proje faaliyet alanlarında yer alması gerekmektedir. 

Son başvuru : 9 Mayıs 2018 Çarşamba

Bilgi İçin : 0850 850 8875 arayıp 6 yı tuşlamanız rica olunur.

ISTExpo KİMDİR ?

Türkiye’de dış ticaretin geliştirilmesi ve hak ettiği noktaya ulaştırılması hedefiyle hizmet veren ISTexpo; yurtdışı ve yurtiçi fuarlarında uzmanlaşmış, profesyonel çözümler sunan uzman bir markadır

ISTexpo, onbir yıldır hem yurtiçinde düzenlediği, hem de temsilciliğini yaptığı uluslarası fuarlar vasıtasıyla bir çok değişik sektördeki firmaya, yeni pazarlar, müşteriler, satış kanalları ve yeni işbirlikleri kazandırmıştır.

Düzenlediği hem B2C hem de B2B fuarlar sayesinde müşterilerine onlarca ülkede pazarı tanıma, ticarete başlama ve geliştirmesine olanak sağlayarak hem müşterilerine hem de ülke ekonomisine katkı sağlamıştır.

ISTExpo, yurtiçi ve yurtdışında edindiği bilgi birikimi ve tecrübeyle, uluslararası hizmet standartları ve müşteri odaklı, konusunda uzman kadrosu ile profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

FUAR ALANI YERLEŞİM PLANI

 

займ monezaкак взять займ онлайнзайм без кредитной истории на карту микро займ честное словоонлайн займ переводом контактзайм на киви 100 рублей

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?