Bugün 07.07.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

Fransız drone üreticisi Parrot'tan haberler

Fransız drone üreticisi Parrot, Fransız Ordusu’na insansız hava araçları tedarik etmesi için Fransız Savunma Tedarik Dairesi (DGA) tarafından seçilmiş. Yaklaşık bir yıl önce Parrot, savaş alanında kullanılacak insansız hava araçları arayan İsviçre Ordusu’nun da tedarikçisi olarak duyurulmuştu. Şimdi Fransız Ordusu’na da aynı insansız hava araçları sağlamak için seçilmiş.
Parrot’ın İsviçre ve Fransa için geliştirdiği model, 32 dakika havada kalabiliyor, yağmur ve sert rüzgardan (saniyede 15 metre hız garantisi verilmiş) etkilenmiyor, 32x yakınlaştırma özelliği sayesinde 2-2.5 km.’den bir insanı tanıyabiliyor, 55 saniyede uçuşa hazır oluyor, bunların yanında dronenun belki de en önemli özelliği DGA güvenlik gereksinimlerini karşılaması, yani verilerin, drone bağlantısının ve aygıt yazılımının tümünün katı standartlara uygun olarak güvence altına alındığı anlamına geliyor. DJI’a karşı bu konuda biliyorsunuz birçok suçlama yapılmıştı.

онлайн займ на банковскую картуонлайн займ на карту срочнозайм на карту мгновенно без отказа займ с плохой кимоментальный займ на карту без проверокзайм на карту сбербанка мгновенно

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?