Fotopazar.com | Droneturk ® - Droneler için hazırlanan en büyük eğitim platformu
Bugün 01.12.2023 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

Fotopazar.com

ADRES
Hobyar Mah. Ankara Cad. No:71/6 Sirkeci
TELEFON
0212 7099070
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Fotopazar.com1999 yılından beri görüntüleme ve ses sistemleri alanında hizmet veren, kurumsal ve bireysel anlamda satış destek hizmetlerini bir arada sunan köklü bir firmadır. Vemis Bilişim halen İstanbul – Sirkeci ve İskenderun şehir merkezinde satış ve servis hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Sadece bir eticaret sitesi değil aynı zamanda kullanıcılarının zaman geçirmekten hoşlanacakları bir platform oluşturmayı amaçlayan fotopazar.com sizler için en iyi şekilde yeniden dizayn edildi ve sunuldu, her zaman gelişim göstermeye de devam edecek. Konusunda Türkiye’nin en iyi çalışanlarına sahip olan web sitemizden her zaman destek ve tavsiyeler alabilirsiniz.

Bünyesinde Canon, Nikon, Sony, Harman Kardon, Bang Olufsen, JBL gibi bir çok markanın bayiliklerini bulundurmakta olan Fotopazar.com; ayrıca kurumsal firmalara da destek vermektedir. Fotoders.com ile çapraz bağı da bulunan Fotopazar.com düzenli olarak fotoğraf ve video konularında eğitimler düzenlemekte ve son kullanıcıların daha iyi fotoğraf ve video çekmesi için bilgilendirmektedir. займ до зарплаты северсквзять займ студентузайм киви без паспорта быстрый займ пенсионерамбыстрый займ на карту сбербанка онлайнзайм на лицевой счет онлайн

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İHA Eğitimlerini mi araştırıyorsunuz?