Flycam Productions | Droneturk ® - Droneler için hazırlanan en büyük eğitim platformu
Bugün 01.12.2023 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

Flycam Productions

ADRES
Bostancı Mah. Morsalkım Sk. No.20/13 Kadıköy İstanbul
TELEFON
+90 216 574 29 82
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Flycam Productions, sinema kalitesi ultra HD havadan video çekimleri desteğinde kurumsal ve etkinlik hikayeleri üreten kreatif bir prodüksiyon ajansıdır. Gerçek ve kurumsal hikayeleri senaryolaştırarak, sıra dışı hikayeleri ömür boyu hafızalardan silinmeyecek şekilde ekranlara yansıtırız. Bu hikayeler kimi zaman bir hayat hikayesi, kimi zaman bir sportif başarı kimi zaman ise kurumsal bir tanıtımdır…

18 yıllık sektör tecrübesiyle yüzlerce projede en tanınmış kurusal firmaların hemen hemen tamamıyla çalışma fırsatını yakaladık. İddialı olduğumuz konular kurum tanıtım filmleri ve 3 boyutlu animasyonlar.

Havadan çekim hizmetleri alışılagelmiş görüntüleme hizmetlerinden farklıdır. Prodüksiyon sektöründe yeni bir bakış açısı, yeni bir soluktur. Etkili kullandıldığı taktirde görsel anlatımlara derinlik ve anlatım çarpıcılığı katar.

Havadan görüntüleme yüksek teknolojinin kamera arkasındaki gözü göklere taşımasıdır. Havadan çekim hizmetlerinin kurumsal sunumların sadece bir parçası olduğu gerçeğini unutmadan çalışırız. Bu vizyon sayesinde gerçek anlamda müşterilerimizin ürün ya da hizmetlerini daha etkin şekilde tanıtmalarına yardımcı oluruz.

Hikayenizi bizimle paylaşın.

Birlikte hayaller kuralım, amatör ruhumuzu tecrübelerimizle birleştirelim.

Ortaya çıkacak çalışmayı seveceksiniz.

Görüşmek üzere займ 911займ круглосуточнозайм онлайн на карту срочно без отказа займ наличными москвазайм мгновеннозайм на карту от 18 лет

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İHA Eğitimlerini mi araştırıyorsunuz?