Bugün 05.07.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

Drone’ları ile ünlü DJI önemli bir ortaklığa imza attı!

Drone’ları ile tanınan DJI, eğitim ve araştırma alanlarında resmi bir ortaklık kurmak amacıyla Torino Politeknik Üniversitesi ile bir ortaklık imzaladığını duyurdu.

Drone’ları ile ünlü DJI önemli bir ortaklığa imza attı!

Söz konusu bu ortaklığı basın bildirisi ile duyuran şirket,  teorik ve pratiğe yönelik akademik ortamda drone’ların nasıl kullanıldığını gösteren kısa bir film de çekti. Bilindiği üzere Torino Politeknik Üniversitesi, mimarlık ve mühendislik alanındaki tüm sektörlerde en yeni teknolojilere öncülük eden uluslararası kamu kuruluşlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Avrupa’da ilk defa Torino Politeknik Üniversitesi tarafında verilen drone haritalama dersi ile birlikte, öğrencilerine her daim teknolojinin nimetlerini sunan Politeknik Üniversitesi, drone konusunda daha da ön plana çıkmayı hedefliyor.

DJI ile imzalanan ortaklık sayesinde Politeknik Üniversitesi, kurumsal uygulamalar için endüstri standartlarını belirleme konusunda önemli çalışmalara imza atacak.

Juskauskas açıklamasında ” Torino Politeknik Üniversitesi drone araştırması ve inovasyon için bir altyapı sunarak gerçek bir ticari drone ekosistemine mükemmel bir örnek teşkil ediyor. Üniversiteyi desteklemekten gurur duyuyoruz çünkü drone müfredatı, öğrencilere ve araştırmacılara, gelecekteki kurumsal çözümler için sağlam bir teorik ve pratik bir temel sağlıyor. ” ifadelerine yer verdi. Aşağıdan söz konusu, kısa filmi izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

 

частный займ в москвебеспроцентный займ онлайнзайм с плохой кредитной историей онлайн

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?