Bugün 20.05.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

DJI’ın Isıyı Görüp Arama Kurtarmaya Katılacak Çift Kameralı Drone'u Tanıtıldı – DJI Enterprise Mavic 2

DJI’ın arama kurtarma ya da gözlemleme işleri için tasarlanmış yeni drone’u termal kamerasıyla çok büyük bir artıya sahip olacak.

DJI, Mavic 2 Enterprise Dual isimli endüstriyel kullanımlar için tasarlanmış yeni drone’unu tanıttı. Bu modelde FLIR işbirliğinde geliştirilen termal kameralar da kullanıldığı için drone gözetleme ve arama kurtarma gibi görevlerde kullanılabilecek. Bu teknoloji sayesinde pilotlar, bir objenin sıcaklığını görüp belirli sıcaklık aralıklarını gözlemleyebilecekler.

 

DJI’ın standart drone’larının aksine Mavic 2 Enterprise Dual yalnızca endüstriyel kullanımı amaçlıyor. Bu endüstriyel kullanımların arasında yapıları yukarıdan gözlemlemesi gereken firmalar, binaları kuş bakışı şekilde gözlemleyerek çalışma yapması gereken işletmeler bulunuyor.

Drone’da bulunan termal kamera, bir objenin yanı sıra alanın sıcaklığını da ölçebiliyor. Bu sayede içinde bulunulan alanın en düşük ve en yüksek ısısının yanı sıra ortalama ısısı da ölçülmüş oluyor.

Endüstriyel kullanımlar için üretilmiş Mavic 2 Enterprise Dual drone, 2.699 dolarlık bir fiyata sahip.

Kaynak : Webtekno повторный займ в екапустасрочный займ 70000как взять онлайн займ быстрый займ владимирзайм на карту с низким кредитным рейтингомкак получить на киви кошелек займ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?