Bugün 16.05.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

DJI T16 Tarımda yeni bir boyut getiriyor

DJI drone teknolojisinde bilinen isimlerden. Farklı alanlar ve ihtiyaçlar için ürettiği büyüklü küçüklü birçok drone’a sahip olan marka, yine farklı bir model ile karşımızda. Marka, doğal afetler sırasında ilk müdahaleyi yapan ve kurtarma görevlerini üstelenen drone’larının dışında DJI tarım drone alanına da yeni üye ekliyor.

DJI tarım drone modeli ile diğerlerine göz kırpıyor.

Daha verimli arazi yönetimi için kolları sıvayan DJI, dünyanın ilk tam entegre multispektral görüntüleme yeteneğine sahip ürününü görücüye çıkardı. Agras T16 drone tarla bitkilerinin ya da meyve bahçelerinin bakımlarını yapabilecek.

Drone’un yazılım ve donanım özellikleri için farklı şirket ve eyaletlerden ortaklarla çalışıldı. Şirket başlangıçta, kamu ve gönüllü kuruluşları ile çalışarak insansız hava araçlarının gelişimine odaklanıyor. Birçok kuruluş ile çalışan drone üreticisi hizmetleri dağıtmak ve yönetmek için FlyMotion ve Axon şirketleriyle de beraber çalışıyor.

Program kapsamında geliştirilen tarım drone’unda DJI’ın Matrice 200 serisi ve MAVIC 2 drone’larında kullanılan teknolojilerin yer aldığını söyleyebiliriz. Bu kapsamda gelişmiş aksesuarlar, bataryalar ve güçlü görsel termal kameralar ile tarım odaklı yeni bir drone oluşturuldu.

Popüler drone üreticisi kimyasal, endüstriyel ve çevresel uygulamaları izlemek amacıyla tarım drone’una DJI’ın Matrice 210 aracında kullandığı çoklu gaz dedektörünü entegre etti.

 

вэббанкир оформить займмгновенный займ на банковскую картузайм 100000 онлайн как получить займ с плохой кредитной историейзайм быстро деньгионлайн займ на киви срочно

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?