Bugün 07.07.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

Droneturk Bayram Çekilişi

Droneturk Çekiliş Kurallarımız aşağıda belirtilmiştir. Lütfen katılma koşullarını okuyunuz ..

YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ …

Türkiye’nin en büyük Drone kullanıcı sistemini oluşturmak için hazırlanan ihakayit.com sistemini destekleyen sponsor firmalarımız  Providyo, Eren Hobi ve Anka Hobi‘ye teşekkür ederiz.

Sistemin kullanım amacına yönelik bilgileri aşağıda yer alan yazımızda bulabilirsiniz.

Sisteme tek amacı bir takım akademik çalışmalar için Drone kullanıcılarını şehir ve mesleklerine göre kayıt altına almak.  Bu sebepten sisteme sadece drone kullanıcılarının veya çok kısa sürede cihaz sahibi olacak kullanıcıların kayıt olmalarını rica ederiz.

YARIŞMA SÜRESİ

ihakayit.com kayıt süresi Ramazan ayı boyunca devam edecek olup, 25 Haziran Pazar, yani Ramazan Bayramının 1. Günü saat 12:00 – 13:00 arasında Facebook Sayfamız üzerinden gerçekleştirilecek canlı yayınla son bulacaktır

1 Saatlik canlı yayın programımızda sizler için faydalı olacak eğitim programları düzenlemiş bulunmaktayız. Amacımız hem sizlere keyifli bir bayram programı sunmak , hem de ara ara bu çekilişlerimizi gerçekleştirmektir

YARIŞMA KURALLARI

 • ihakayit.com sistemine sadece bir GSM hattı ile katılım sağlanmakta olup, aynı kişi tekrar kayıt yapma hakkı bulunmamaktadır.
 • Sistem tarafından otomatik olarak sıra numarası verilmekte olup, yarışma öncesi sistem üzerinden kullanıcılar sıra numaralarını görebilecektir.
 • Çekilişler sırasında kullanıcılar facebook üzerinden bu yayını takip etme zorunluluğu bulunmaktadır. Yarışma günü bu yayını kaçırmamanız ve anında bildirimi gelmesi için şimdiden sayfamızı BEĞEN’ meniz tavsiye olunur.

 • Çekilişler facebook canlı yayını sırasında random.org internet sitesi üzerinde ilk kayıt ve son kayıt girilerek , sistemin vereceği numaraya karşılık gelen kişi kazanan talihli olacaktır. Kesinlikle tüm çekiliş facebook canlı yayın üzerinden masaüstü ekran görüntüsü paylaşılarak gerçekleştirilecektir
 • Adil ve güven veren bir çekiliş ortamının gerçekleşebilmesi için kazanan talihliyi facebook canlı yayını sırasında whatsapp üzerinden Görüntülü arama yapılarak bu görüntü canlı yayına aktarılacaktır ve bir drone sahibinin sisteme kayıt olduğunu teyit etmek için yayın sırasında drone göstermesi talep edilecektir.
 • Canlı yayında yapılacak arama sayısı maksimum 3’tür. Arka arkaya yapılacak 3. arama sonunda ulaşılamayan, cihazı o an yanında olmayan , tekrar ediyoruz arama yaptığımız esnada cihazı yanında olmayan kullanıcı hakkını kaybetmiş sayılacaktır.
 • Sisteme gireceğiniz iletişim numaralarınızı yanlış girmenizle veya 3 kere aramamıza rağmen operatörden dahi size ulaşılamama durumlarında hakkınız bir sonraki yarışmacıya geçecektir.
 • Canlı yayın sırasında Drone göstermeyen , cihazı yanında olmayan talihli , yarışmanın ana amacının dışında bir kayıt olduğu göz önüne alınarak ve cihaz sahibi kullanıcılarımızın hakkının gasp edilmemesi için yarışmadan elenerek başka bir çekiliş gerçekleştirilecektir. ihakayit.com Drone kullanıcılarının datasının toplanması amacı ile oluşturulan bir sistemdir ve yarışmanın ana amacı budur. Çekiliş günü sizin bir drone kullanıcısı olduğunuzu teyit etmek için cihazınızın yanınızda bulunması mecburidir. Bu yarışma koşulunu kalın puntolarla özellikle belirtmek istiyoruz !

HEDİYELERİN TESLİM EDİLMESİ

 1. DJI PHANTOM 3 STANDART kazanan talihlimizin kayıtlı şehri ANKARA ise EREN HOBİ‘den elden, ANKARA dışı ise adresine kargo ile teslim alacaktır.
 2. DJI SPARK kazanan talihlimiz hediyesini DJI STORE TURKEY PROVİDY’nun özel düzenleyeceği SPARK Tanıtım Etkinliğine katılarak elden teslim alma koşulu bulunmaktadır.
 3. ZHİYUN SMOOTH Q kazanan talihlimizin sisteme kayıtlı şehri İSTANBUL ise  ANKA HOBİ‘den elden , İstanbul dışı ise adresine kargo ile teslim alacaktır.

 

Bu yarışmanın tüm hakları Droneturk’e ait olup, katılan yarışmacılar bu kuralları peşinen kabul etmiş sayılmaktadır.

 

KAYITLI NUMARAMI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM ?

KHANGİ İLLERDE DRONE KULLANICILARI VAR ?

İHAKAYIT.COM NEDİR, NE AMAÇLI KURULMUŞTUR ?

 

Gönüllülük esaslı çalışan, Profesyonel Drone kullanıcılarının oluşturduğu Türkiye’nin en büyük platformu, Droneturk İHA Pilot Kayıt Sayfasına üye olarak;

 • Bulunduğunuz İl / İlçe’deki Ticari Havadan görüntüleme ve diğer talepleri sizlere kolayca yönlendirilecektir
 • Sponsor firmalarla dönem dönem yapacağımız hediye çekilişlerine ücretsiz katılabilirsiniz. Bu çekilişler canlı yayında facebook sayfamız üzerinden yapılacaktır ve çekilişin yapılacağı gün SMS ile bilgilendirme mesajı gelecektir. Çekilişler kayıt olurken cebinize gelen SMS numarası üzerinden gerçekleşecektir. Bu mesajları saklamanızı rica ederiz.
 • Sizlerle aynı mesleğe sahip drone kullanıcıları ile düzenleyeceğimiz MESLEKİ EĞİTİMLERE katılma hakkına sahip olabilirsiniz
 • Sektörle ilgili takip etmeniz gereken önemli mevzuat ve duyurular cebinize SMS olarak otomatik ve ücretsiz olarak gelecektir
 • Bulunduğunuz bölgedeki aynı meslek gurubundaki Drone kullanıcıları ile tanışma fırsatı yakalayabilir ve dönem dönem aynı çatı altında düzenleyeceğimiz etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.
 • Doğa İçin Uç gibi yeni projelerden haberdar olabilir, bölgenizin tanıtımı için bu projelere katkı sağlayabilirsiniz.
 • İlerde çıkaracağımız Droneturk dergimizi adresinize ücretsiz gönderilecektir
 • Üyeler dönem dönem yapılacak etkinlik ve toplantılarımıza SMS ile davet edilecektir
 • Türkiye Drone Pilotu Rehberi sayesinde müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz
 • AKUT , UMKE, JANDARMA gibi kurtarma faaliyetleri yürüten kurum ve kuruluşlara, bulunduğunuz bölgedeki arama faaliyetlerine Drone ile destek olmak amacıyla, iletişim bilgilerinizle sizlere kolayca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.
 • En önemlisi de kayıt olarak sağlayacağımız bu birliktelik ile sektörümüzün gelişmesine, problemlerimize el birliği ile çözüm üretilmesine ve ihtiyaç halinde sizlere kolayca ulaşabilmemiz için bu sisteme destek verebilirsiniz.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz. Aramıza hoşgeldiniz … займ денег в москведеньги займ ульяновсккиви займ онлайн частный займ под распискупервый займ под 0займ на карту без звонков

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?