Bugün 09.08.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

51. KURS – 9-12 KASIM – İHA-1 – ANKARA

 

 

 

 

 

 

Kontenjan Sayısı : 40 Kişi – Kontenjan dolduğunda form otomatik kapanmaktadır.
Ücret : 1200 TL ( %18 Kdv Hariçtir )
Eğitim Yeri : TZOB Hotel – Yenimahalle / ANKARA ( Haritada Görmek İçin Tıklayınız )

 

  • Daha önceki İHA-0 Eğitimine katılan kursiyerlerimiz sadece bu kursa özel +300 TL fark ödeyerek ve eğitimimize katılarak İHA-1 lisansına yükseltebilirler. Bu fiyata aşağıdaki Diğer ücretler yazan katılım ücretleri hariçtir. Bu lisans yükseltmesini yapacak kursiyerlerimiz yeniden kayıt olmasına gerek bulunmamakta olup,  yukarıdaki whatsapp üzerinden bize bilgi vermeleri yeterlidir.

Diğer Ücretler : 280 TL ( Günlük 70 TL den 4 Günlük öğle yemeği + Gün boyu Çay-Kahve İkramı, Akşamüstü pasta servisi ve Salon Kullanım Bedeli otele kursun ilk günü ayrıca yapılacaktır, Bu ödeme eğitimle ilgisi bulunmamakta olup otele yapılacak mecburi ödemedir. İHA-1 Eğitimlerimiz 4 Gün boyunca ve günde 9 saat sürdüğü için öğle yemeği, gün boyu ikramlar, akşam üstü pasta ikramı, salon, barkovizyon ve diğer ikramlar için otelleri tercih etmekteyiz. )

  • SADECE 4 GÜNLÜK 280 TL OLAN OTEL ÜCRETİNİ ÖDEYEREK EĞİTİMİMİZE ÜCRETSİZ KATILABİLİR, DAHA SONRA İSTEDİĞİNİZ ZAMAN 1200 TL’LİK SERTİFİKA ÖDEMESİNİ YAPARAK SERTİFİKANIZI ALABİLİRSİNİZ

TZOB Otel ile anlaşmamız dahilinde Eğitime katılan kursiyerlerimiz Tek Kişi Konaklama Ücreti 100 TL / Çift Kişi için 160 TL’dir.

GENEL OLARAK ;

Ankara İçinden Katılacaklar : Kurs + 4 Gün Yemek ve Salon Ücreti = 1480 TL
İstanbul Dışından Katılacaklar : Kurs + 4  Gün Yemek , Salon ve 3 Gece konaklama = 1780 TL
İstanbul Dışından Katılacaklar : Kurs + 4  Gün Yemek , Salon ve 4 Gece Kurstan 1 Gece öncesinden konaklama = 1920 TL

Not : Konaklama alacak kursiyerlerimizin Kurs günü yer problemi yaşamamanız için (0312) 318 00 01 iletişim numarasından TZOB Hotel’i arayarak Otel rezervasyonunuzu önceden yaptırmanız gerekmektedir.

 

LÜTFEN BAŞVURUDAN SONRA LİNKİN ALTINDA YER ALAN BİLGİLENDİRMELERİ OKUYUNUZ

  • Sisteme yükleyeceğiniz resimler sertifika ve kimliğinize basılacağı için düz zemin önünde olmasına dikkat ediniz. Adres bölümünde evraklarınızın kargo yapılacağı adres yazılmalıdır. Adres ve Fotoğrafınızı sonradan değiştirme imkanınız bulunmamaktadır.BAŞVURU FORMU SADECE BİLGİSAYAR ORTAMINDA ÇALIŞMAKTADIR. TELEFONDAN KAYIT YAPILMAMASI VE YÜKLEME YAPACAĞINIZ RESİMLERİN JPG FORMATINDA,  2MB’dan KÜÇÜK OLMASINA ÖZEN GÖSTERMENİZ RİCA OLUNUR

BAŞVURU FORMU

 

DERS KONULARI :

EĞİTİMLER İÇİN NEDEN DRONETURK’Ü TERCİH EDİYORLAR ?

  • Hizmetimize güveniyoruz ve İHA Eğitimlerimizde  ÖN ÖDEME ALMIYORUZ.  ( Ödemelerinizin tamamı kurs günü PEŞİN olarak yapılmaktadır. )
  • Hiç bir eğitimi kontenjan dolmaması sebebiyle İPTAL ETMİYORUZ
  • Tüm eğitimlerimizde SHGM Tarafınca Havalimanına 9Km yarıçaplı uçuşlarda zorunlu olan Telsizle Haberleşme Belgesini ÜCRETSİZ olarak veriyoruz.Eğitim kurumunuzdan bu belgeyi istemeyi unutmayın. Bu belge izin işlemleri aşamasında istenmektedir.
  • Sertifikalarınız her an yanınızda. 19 Mayıs Üniversitesi UZAYTEM’e bağlı resmi hesap ( uzaytem.omu.edu.tr/iha ) üzerinden istediğiniz zaman TC numaranızı yazarak sertifikanızı alabilirsiniz.
  • Sertifikalarınız dijital ortamda hazırlandığı için eğitim sonunda aynı gün alabilirsiniz
  • Kaybolan kimliklerinizde ÜCRETSİZ olarak yeniden gönderim sağlıyoruz. Sertifikalarınız Uluslararası geçerliliğe sahip olup ÖMÜR BOYU GEÇERLİDİR.
  • Eğitimcilerimiz İHA konusunda ihtisas sahibi, uzman eğitimcilerden oluşmaktadır. İHA-1 Eğitimlerimize UZAYTEM tarafından Uçak Mühendisi ve Pilot Teknisyenlerimiz katılmaktadır.

 

S : Bu kurslara katılmak zorunda mıyım?
C : Drone ile ticari çekim yapıyorsanız SHGM tarafından bu belgeyi almanız zorunludur. Hobi için yerleşim alanı dışında uçuş yapacaksanız bu belgeyi almanıza gerek yoktur. Burada Ticariden kasıt yerleşim alanları, insan faktörü olan alanlarda uçuş. Bu uçuşları yapmadan önce mevzuatı, ve gerekli eğitimleri almak zorundasınız.

Ticari olarak drone kullanıyorsanız SHGM sisteminde kendinizi İHA-0 Ticari olarak kayıt etmeniz gerekmektedir. Bu işlem sırasında Aldığınız Eğitim Dökümanı sorulmakta olup, bu eğitimden alacağınız sertifika bunun içindir.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün 22.02.2016 tarihli talimatnamenin 21.04.2016 tarihinde eklenen maddesi uyarınca Ticari Uçuş Eğitimi almayan kullanıcılar ticari olarak İnsansız Hava Aracı kullanamamaktadır.

İLGİLİ TALİMATNAMENİN LİNKİNİ BURAYI TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ

mevzuat


S: Eğitime katılırken cihazım olmasına gerek var mı, eğitim sonunda sınav yapılacak mı ?
C: Eğitime katılırken cihaz sahibi olmanıza ve cihaz getirmenize gerek yoktur. Eğitim sonunda sınav yapılmamakta olup, eğitime katılımınız mecburidir.

S: Ödeme Nasıl Olacak ?
C: Kurs öncesi ön ödeme almamakta olup, ödemenin tamamı kurs günü peşin tahsis edilemktedir. Dilerseniz sadece otel katılım payı olan günlük 70 TL yi ödeyerek KURSA ÜCRETSİZ KATILIM SAĞLAYABİLİR, İMZALARINIZI ATIP, İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ÖDEMENİZİ YAPARAK SERTİFİKANIZI ALABİLİRSİNİZ . Kurs günü yapacağınız ödemede eğitimden 1 hafta öncesine kadar kayıt olmuşsanız evraklarınızı kurs günü alabilirsiniz.

S: Bu eğitim nerede , kimler tarafından, kaç saat olarak verilecektir ?
C: Eğitimler 19 Mayıs Havacılık Kulübü tarafından yetkilendirilmiş eğitmenler tarafından verilmektedir. Aynı zamanda eğitimlerimize sektörün içindeki konusunda uzman gönülü Droneturk gurubu arkadaşlarımız da yardımcı olarak tecrübelerini aktarmaktadır. Her eğitimimizde farklı mesleki guruplarda uzman katılımcılar destek sağlamaktadır.

S: Eğitim sonunda belgemizi hemen alabilecekmiyiz ?
C: Eğitim sonunda dijital imzalı olarak sertifikanızı hemen alabilirsiniz ve bu belgeyle SHGM’ye ticari kayıt başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğitime 1 Hafta öncesine kadar kayıt olmuşsanız kimlikleriniz kurs günü verilecektir.

S: Belgeler ne kadar süre için geçerli ?
C: Belgeleriniz ÖMÜR BOYU geçerlidir. Çünkü bu belge eğitim aldığınıza dair bir belge olup , bunun süresi bulunmamaktadır.

 

Eğitimleri Kim Veriyor, fiyatlarınız neden uygun? Bilgilendirme için bu videoyu izleyiniz

08-11 Aralık 2016 tarihinde yapılan ANKARA İHA-1 Eğitimi Nasıl Geçti, Kimler Katıldı ?

09-12 Şubat tarihinde yapılan İSTANBUL İHA-1 Eğitimi Nasıl Geçti, Kimler Katıldı ?

24-27 Ekim 2016 tarihinde yapılan İSTANBUL İHA-1 Eğitimi Nasıl Geçti ? ?

Misafirlerimiz bizim hakkımızda ne düşünüyor ?

Sorular için https://www.facebook.com/droneturk.com.tr/ adresimizden mesaj gönderdiğiniz takdirde sizlere cevap verilecek, telefon numaranızı bırakmanız halinde telefonla iletişim sağlanacaktır.

Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?