Bugün 21.06.2021 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

ANKARA – 24-27 EYLÜL 2020 – İHA-1 – 247.KURS

Eğitim Yeri :Next Level İş Merkezi NL4 Eğitim Salonu Çankaya / ANKARA
Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3 A Blok T katı Çankaya Ankara
Haritada görmek için lütfen tıklayınız…

Eğitim Saati : 36 Saat 
Ücret : 
1000 TL

Eğitim salonumuz Sağlık Bakanlığı COVİD-19 önlemleri kapsamında belirtildiği üzere 1.5 m. sosyal mesafe kuralı konularak 60 kişilik salonumuzda sadece 20 kişi kabul edilecektir.

Kurs Saatleri : 24 Eylül Perşembe ile 26 Eylül C.tesi arası 09:00-18:00 saatleri arası Teorik eğitim, 27 Eylül Pazar arası Pratik Eğitim şeklinde yapılacaktır.

Kursumuza drone getirmenize  gerek yoktur. 15 yaş üstü herkes bu eğitimi alarak gerekli belgeye sahip olabilir. Ön ödeme almamaktayız. Kurs günü ödemeyi peşin, havale,  k.kartı taksitle (banka komisyonlu) alabilmekteyiz. Fiyatlara %18 KDV Hariçtir. Sadece aşağıdaki forma kayıt olup, kurs yerine gelmeniz yeterlidir.

KURSLA İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BURAYI TIKLAYARAK Whatsapp üzerinden sorularınızı anlık sorabilir veya 0552 266 1982  arayabilirsiniz.

 

LÜTFEN BAŞVURUDAN SONRA LİNKİN ALTINDA YER ALAN BİLGİLENDİRMELERİ OKUYUNUZ

Sisteme yükleyeceğiniz vesikalık fotoğraf ehliyetinize basılacaktır. Vesikalık formatında olmayan resimlerde ehliyetiniz geçersiz sayılabilir. Fotoğrafınızı sonradan değiştirme imkanı bulunmamaktadır. Vesikalık resim bulamama halinde düz duvar önünde vesikalık gibi telefonunuzla düz bakarak yakından çektiğiniz bir resim de kullanılabilmektedir. SHGM Kurs yoklamalarını 2 gün öncesinden aldığı için kaydınızı son güne bırakmamanız gerekmektedir. 

KURS BAŞVURU FORMU

Hangi Dersleri Göreceksiniz ?

1.GÜN:

 • İHA Tanımı (3 Saat)
 • Hava Hukuku ve Sorumlulukları (6 Saat)

2.GÜN

 • Hava Aracı, Uçuş Dinamiği ve Uçuş Prensipleri (4 Saat)
 • Meteoroloji (2 Saat)
 • ATC Usulleri ve Havacılık Frezyolojisi (3 Saat)

3.GÜN

 • Seyrüsefer ve Operasyon (5 Saat)
 • Kumanda Edilebilir Sistemler (4 Saat)

4.GÜN

 • İtki Sistemleri (3 Saat)
 • Aviyonik Sistemler (3 Saat)
 • Bakım ve Onarım (3 Saat)

4. GÜN AYNI ZAMANDA PRATİK EĞİTİM DE YAPILACAKTIR …

BİR ÖNCEKİ ANKARA EĞİTİMİMİZ VE EĞİTİM SALONUMUZ

 

KURSİYERLERİMİZ NELER SÖYLEDİ
NASIL UZAKTAN EĞİTİM VERİYORSUNUZ?

Uzaktan Eğitim sadece MEB Özel İHA Kursu Açma Okulu yetkisine sahip SHGM Yetkili Uçuş Okulları listesinde adı geçen okullar ve Üniversiteler tarafından verilmektedir.

Droneturk olarak 64. Sırada görüldüğü üzere İHA-0 / İHA-1 / İHA-2 ve İHA-3 Eğitimlerini yüz yüze eğitimin çok riskli olduğu bu dönemde uzaktan verme yetkisine sahibiz

Eğitimlerimiz Zoom Programı üzerinden verilmektedir.

Süreç şöyle ilerler...

 1. Uzaktan Eğitim kurs bölümünden eğitim takbimlerini ve saatlerini inceledikten sonra uygun olması halinde kaydınızı tamamlarsınız
 2. Yetkili personelimiz sizi arayarak teyit alır ve kurstan 2 gün önce Havale/K.Kartı ile ödeme işleminiz tamamlanır
 3. Kayıt yapan kursiyerlerimiz detaylı bilgilendirmeler için otomatik Whatsapp gurubumuza eklenir ve soru-cevaplarınız herkesin okuyacağı şeffaf bir şekilde burada cevaplanır
 4. İHA-2 Eğitimine yükseltmek için okulumuzda İHA-1 Almak zorunluluğu bulunmaktadır. Bu eğitimle ilgili detaylar derste verilecektir.
 5. Kurs günü 08:55 de aktif olmanız gerekmektedir. Dersimiz 09:00 da başlayacaktır. Kurs başlangıcında kamera açık tek tek yoklama alınacaktır.
 6. Derslerde uygun olmayacağını düşündüğünüz zaman kameranızı kapatabilirsiniz. Ders sırasında sorularınızı anlık sorabilirsiniz. Derslerde dinlenme araları verilecektir
 7. Günde 9 Saat ders işlenir ve ders 18:00 de bitecektir. 18:00 den önce oturum kapatmamanız gerekmektedir
 8. 28 Saatlik teorik, 4 Saatlik Uçuş eğitimini tamamlamanız halinde İHA-1 / 16 Saatlik oturumu tamamlamanız halinde İHA-0 belgeyi almaya hak kazanacaksınız
 9. Eğitim bitimi ONLİNE Belgeniz anında aktif olacaktır. Cebinizde taşıyacağınız ehliyetiniz kurs bitimi ertesi iş günü adresinize kargo yapılacaktır.
 10. Pratik eğitimler için bulunduğunuz şehirlere göre programlar yapılır ve belli bir sayı ile özel olarak gerçekleşir.
 11. Belgenizi aldıktan sonra sağlık raporunuzla birlikte SHGM ye yüklenir ( Derste detaylı anlatılacaktır ) ve ÖMÜR BOYU GEÇERLİ Ticari Pilot Lisansınız SHGM tarafından onaylanır

EĞİTİM SALONLARINIZ NASIL ?

Uçuş eğitimlerimiz yüzyüze yapılmaktadır. Aynı zamanda yüzyüze eğitimlerimiz İstanbul'da ara dönemlerde gerçekleşmektedir. Bu tamamen vakaların güvenli hale gelmesine bağlıdır.

İSTANBUL'DA YER ALAN SOSYAL MESAFE KURALLARINA UYGUN EĞİTİM SALONUMUZ

ANKARA'DA YER ALAN EĞİTİM SALONUMUZ

UÇUŞ EĞİTİMİNİ NASIL ALACAĞIZ ?

Eğitim sırasında eklediğimiz Whatsapp grubumuzdan küçük gruplar halinde uçuş eğitimlerimizi ortak konuşarak programlayacağız. İstanbul dışından katılan kursiyerlerimiz için de belli sayılar oluşturarak bu eğitim programlarını düzenleyeceğiz

Unutmayınız ki Droneturk'ün 81 ilde 20.000 Üyesi bulunmaktadır : )

DRONETURK YETKİLİ OKUL MU ?

DRONETURK , Türk Patent Enstitüsü onaylı ticari bir markadır. Faaliyetlerini 19 Mayıs Havacılık AŞ çatısı altında devam ettirmektedir.

2020 yılı itibariyle 19 MAYIS HAVACILIK A.Ş Milli Eğitim Bakanlığı'ndan tüm İHA sınıflarında (İHA 0-1-2-3) onaylı tek İHA Uçuş Okulu olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İletişim bilgilerinde de aramış olduğunuz 0850 850 88 75 ve egitim@droneturk.com.tr adreslerini göreceksiniz.

DRONETURK 19 MAYIS HAVACILIK A.Ş'NİN KURUMSAL MARKASIDIR

ALACAĞINIZ İHA SERTİFİKASINI, MEB ONAYLI PİLOTLUK EĞİTİMİ VEREN BİR UÇUŞ OKULUNDAN ALDIĞINIZI UNUTMAYIN ...

İHA-0 MI İHA-1 Mİ ALACAĞIM ?

Öncelikle en iyisi diye birşey yoktur. Hedefinizde bu varsa direkt PPL eğitimleri ile Pilot olabilirsiniz. Evet biz bir uçuş okuluyuz ...

Eğer hobi olarak bu alanla ilgileniyorsanız, sadece yerleşim alanı içinde uçuş izni alarak DJI Mavic, Phantom vb 4Kg altı cihazlar kullanacaksanız İHA-0

Bu alanın tekniğini merak ediyorum, kendimi bu alanda geliştireceğim, Zirai İlaçlama, profesyonel Haritalama , Emniyet Mensubu , Askeri Personel vb olup 4Kg üzeri cihazlar kullanacaksanız İHA-1 eğitimlerine katılabilirsiniz

İyisi, kötüsü diye birşey yoktur. İhtiyacınız olan hangi eğitimse ona katılabilirsiniz. Piyasada iHA-0 Ticari değildir söylemlerine çok kulak asmayınız. Maalesef bazı okulların pahalı olan İHA-1 Eğitimlerine yönlendirme çalışmasıdır. B ehliyeti ve E Ehliyeti olarak düşünebilirsiniz. iHA-2 eğitiminin içeriklerini İHA-1 Eğitimlerinde detaylıca anlatmaktayız

SİZ NASIL İHA-2 VE İHA-3 YETKİLİ OKULU OLDUNUZ?

Bir İHA Uçuş Okulunun İHA-2 verebilmesi için kuruluşun ATO Yani Havayolu pilotu yetiştirecek (ATPL) Onaylı Uçuş Okulu olması yada İHA-2 üreticisi olması gerekmektedir. Halihazırda ülkemizde İHA-2 üretimi için yetkili kuruluş bulunmamaktadır.

Droneturk, NorthFLY gibi (Ayrıntılar için www.northfly.aero) SHGM tarafından Uçuş Okulu dahil bir çok alanda yetkili 19 Mayıs Havacılık A.Ş ye bağlı olarak faaliyet gösteren 7 Havacılık markasında biridir.

19 Mayıs Havacılık AŞ bünyesinde Samsun Çarşamba Havalimanında ve Tekirdağ Çorlu Havalimanında toplam 7 Eğitim Uçağımız bulunmakta olup bu uçaklar ile ATPL (Havayolu Pilot Eğitimleri) İcra edilmektedir.

Operasyon ekibimizde Pilotaj eğitimi veren eğitmenlerimiz sayesinde İHA ile 2016 Yılından bu yana Droneturk markası ile 250 yi bulan eğitim sayısı, gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge'ler sayesinde Hem İHA Alanında lider pozisyonumuz, hem de Havayolu Pilot Eğitimi veren okulumuz sayesinde Türkiye'nin ilk özel İHA-2 ve İHA-3 Yetkili Kuruluşu olduk.

ŞİRKETİNİZİN FAALİYET ALANLARI NELERDİR?

DAHA UYGUNA FİYAT BULDUM ?

Mezun olduğunuz üniversite eğitim kalitesi ODTÜ, İTÜ gibi Droneturk'te İHA Eğitimleri alanında bir Marka'dır. Alanında uzman eğitmenler ile çalışır, 22 BİN kişilik sosyal platformda sürekli güncel etkileşim halinde bulunur. En iyi salonlarda eğitimi verir. Ehliyetlerinizi küçük hediyelerle kurs bitimi aynı gün gönderir. 7/24 Whatsapp üzerinden ve telefon hatları ile ulaşışlabilirsiniz. Yüzlerce yapılan yorumlarda tek olumsuz yorum bulunmamaktadır. TÜrkiye'nin 2016 yılında eğitim veren İLK İHA okuludur. Yine TÜrkiyenin tek özel İHA-2 ve İHA-3 Yetkili Uçuş Okuludur. Droneturk aynı zamanda Havayolu Pilotluğu eğitimi veren bir uçuş okuludur. Sizi sadece sertifika sahibi değil, bilgi ve tecrübelerinden istifade edebileceğiniz bir deneyim merkezidir.

Amaç İHA Alanında kendinizi geliştirmek, meslek edinmek ise 300 Üzeri eğitim ve 9bin Pilotun tercihi Droneturk'ü tercih edebilirsiniz

Hiçbir zaman 100-200 TL ucuz olması için 9001 Kalite Yönetim Sistemimizden taviz vermedik. Biliyoruz ki eğitim sırasında öğreneceğiniz bir tecrübe size ömür boyu büyük kazançlar sağlayacaktır.

Biz de şu soruyu soralım

- Kıyaslama yaptığınız okul daha önce verdiği eğitimleri yayınlamış mı, Youtube de derslerini incelediniz mi, haberlerini gördünüz mü, 23 bin kişilik bir sosyal platformda etkileşim halindeler mi, eğitmenleri daha önce neler yapmış, yada neden Droneturk daha fazla tercih ediliyor ?

Soru : Droneturk peki deneyimi nedir ?
Cevap : DJI Güvenlik Geliştiriciler listesinde yer alan Tek TÜRK Şirketiyiz ...

BU ÜCRETSİZ VERİLEN BELGELER NEYDİ ?

Bu soruya cevap vermek için videoyu aşağıya bırakıyoruz. Sonuna kadar izleyiniz

BİR SÜRÜ OKUL VAR, SİZ NE ZAMANDIR BERİ VARSINIZ ?

Bu soruyu içinizden geçirdiğinizi biliyoruz. Çünkü evet gerçekten çok karışık. Fakat iha.shgm.gov.tr Yetkili Uçuş Okulları listesine baktığınızda ilk sıralarda Uçuş Okulları , Üniversiteler , Ar-Ge şirketleri varken, listenin sonlarında reklam ajanslarını görmektesiniz. PPL Seviyesinde verilen bu eğitimler neden bu hale geldi bunu açıklamayalım fakat asıl sorunun asıl cevabını verelim.

İHA Talimatnamesi 2016 yılında yazıldığını biliyorsunuz. Daha talimatname yokken, o listedeki okulların hiç biri yokken 2015 yılında 400 Kişilik yaptığımız bir etkinlik videosunu ( Yüklenme tarihine dikkat edin ) izleyin. Droneturk bugün 19 Bin Tecrübeli pilotun birleştiği büyük bir topluluktur.

EHLİYETİ ALINCA İŞ BULABİLECEK MİYİM ?

Maalesef bu başlığı hiç atmak istemiyorduk ama mecburuz. Çünkü PTT Alımlara başladı, Kargolar Droneler ile taşınacak hemen ehliyetinizi alın , biz 1 değil 2 değil 5 sertifika veriyoruz vb şeklinde bbir çok reklam İnstagramda vs karşınıza çıkmıştır. Evet bir hiç sponsor reklam vermiyoruz. Çünkü sanki onlarla aynı kulvardayız gibi hissediyoruz . Sizi de rahatsız ediyor bu durum farkındayız fakat Türkiye'nin de maalesef durumu bu.

Bu aldığınız bir sertifika. Evet E Devletten karşınıza çıkan resmi bir sertifika. Fakat hangi okul diplomayı verince size iş vaadinde bulunur ki ? 1,5 günde aldığınız belge ile tüm iş kapıları sonuna kadar açılmış değil bunu unutmayın

Ama burada iş size düşüyor. Belgeyi alsanız da meslek öğrenmeniz lazım. İşte Droneturk'ün arada düzenlediği etkinlikler, paneller, toplanmalar, 19 Bin kişilik Sosyal Grup bu sebepten... 25Kg'lık Matrice 600 Altına 300Bin dolarlık Renkli Lidar'ı bağlayıp 4 Günde aldığınız eğitimle elinize kumanda vermez hiçbir kurum. Yada düşürürsen parasını alırım ama dese o kumandayı aynı özgüvenle tutar mısınız ?

Yani siz belgeye değil tecrübeye odaklanın. Bu ülkede tecrübeli kimse aç ve açıkta kalmaz unutmayın. Tecrübe de sizin araştırmanız, geliştirmeniz ve çabalarınızla olmaktadır. Unutmayın...

DRONE KULLANDIRIYOR MUSUNUZ?

Ehliyet sınavlarından hep kursiyerlerin Motor, İlk Yardım yada Trafikten kaldıklarını unutmayın. Eğitim müfredatında Pratik eğitim olmamasına karşılık 2 saatlik pratik eğitim bulunur. Kullanmak da önemli fakat bu cihazlar zaten kendi kendini uçuruyor. Birde kullanmak değil düşürmemek daha önemlidir.

Bu kadar para ödemişsiniz, hayatınızda bir kere eğitim alıyorsunuz. Anlatacak o kadar önemli detay varken , boş bir arazide akşama kadar kendinizin uçurabildiği bir cihazı , birlikte sabahlara kadar uçurmak size inanın hiç bir yarar sağlamayacaktır. Araç kullanmayı da bol bol pratik yaparak öğrenirsiniz. Kurslarda size trafik kuralları ve kaza yapmamanız için neler dikkat etmeniz gerektiği öğretilir. Uçuşa çok fazla takılmayın. Ve çok uçuş yapan yerlerin de aslında anlatacak çok konusu olmadığını unutmayın.

İHA-2 ve İHA-3 Otonom uçan cihazlarda Smilatör Eğitimini önemsiyoruz fakat bu kadar değerli zamanı atari oynar gibi 20-30 kişi ye sırayla kumanda tutturarak smilatörün çok faydalı olduğunu düşünmüyoruz.

Saha da herkes o kumandaya, cihaza dokunacak, derste öğrendiklerini uygulayacak ve uçuracak. Sağlıklı olan budur.

Yine de daha çok kullanmak isterseniz her il/ilçe de 20 bine yakın üyemiz var. Onların bir buluşmasına ortak olabilir, akşama kadar uçuş yapabilirsiniz ...

HOBİ İÇİN UÇUYORUM, BU SERTİFİKAYI ALMAK ZORUNDA MIYIM?

5 Temmuz 2019 yılından önce yerleşim alanı dışında özgürce uçabiliyorduk. Fakat Askeri eğitim alanları üzerinde uçuş yapan kullanıcılar, "burası şehiriçi değilki" diye savunma yapınca SHGM hobi olarak uçurabilmeniz için iha.shgm.gov.tr adresinde Uçuş Bölge Haritası linkinde risksiz Yeşil Alanlar işaretlemiştir. Yani hiç bir güvenlik sorunu olmayan alanlar. Yeşil alan demek yeşilli değildir. Sadece yeşil işaretle belirtilen güvenli alandır

Burada 500Gr altı cihazları izinsiz, 500 Gr üzerini Sistemden ÜCRETSİZ aldığınız Sportif lisansınızla izinli uçurabilirsiniz.

Yerleşim alanı içinde kesinlikle Sportif uçuş izni alamazsınız. Ticari uçuş demek ticaret yapmak, para kazanmaktan çok iş için yapılan uçuşlardır. Bu izinlerin Red olması, cezai yaptırımlar bu sebeptendir

Kısacası devlet yerleşim alanı içinde sadece işiniz varsa o zaman gerekli eğitimleri tamamlayarak Ticari olarak uçun der. Ticari uçuş izinleri de eğitimler sırasında göreceğiniz bir derstir. Eğitimler bunun içindir

CİHAZIM OLMADAN SERTİFİKA EĞİTİMİ ALABİLİR MİYİM?

Evet. Tıpkı otomobiliniz olmadan araç ehliyeti aldığınız gibi cihazınız olmadan da bu seritikayı alabilirsiniz. Önemli olan gerekli olan eğitimleri almanızdır.

KAÇ YAŞINDAKİLER BU SERTİFİKAYI ALABİLİR, NE KADAR GEÇERLİ

12 Yaşını dolduran herkes İHA-0
15 Yaşını dolduran herkes İHA-1 Ticari Pilot Sertifikası alabilir. Belgeleriniz ömür boyu geçerlidir. 2021 yılına kadar sınav bulunmamakta olup eğitimi tamamlaması yeterlidir.

18 Yaşını dolduran herkes İHA-2 Belgesi alabilir

18 Yaşından küçükler TİCARİ İZİN ALAMAZ !

Belge veren kurumun gerekli şartları karşılamasına yukarda yazdığımız ayrıntılara dikkat ediniz.

EĞİTİME GELİRKEN NE GETİRMELİYİM ?

Not alacağınız ajandanızı kapıp gelin. Başka birşeye gerek yok. Cihaz vs getirmeyiniz. Uzaktan eğitimlerde Zoom programını indirmeniz yeterlidir

BULUNDUĞUM ŞEHİRDE EĞİTİM ALAMAZ MIYIM?

Tabikide. Genellikle aşağıda yer alan formda son 3 ayda en çok hangi şehirde talep açılmışsa , o bölgede eğitim açıyoruz. Sizler de hemen şehrinizi seçip talep bırakabilirsiniz. Formun en altında talep sayıları yer almaktadır

İHA EĞİTİM TALEP FORMU :

DRONETURK KİMDİR ?

PDF  Sunumumuzdan  Bizi  İncelemek  İçin:


 

YÜKSELEN MESLEK CNN TÜRK RÖPORTAJIMIZ

GELECEĞİN MESLEĞİ KANAL D ANA HABER’DE

İZMİR İHA EĞİTİMİMİZ VE UÇUŞ ETKİNLİĞİMİZ NASIL GEÇTİ

İNSANSIZ HAVA ARAÇLARI EĞİTİMLERİNDE TÜRKİYE’NİN MARKASI DRONETURK

 

DRONE EHLİYETİNİ NEDEN ALIYORUM ?

C: SHGM talimatına göre yerleşim alanlarında izin almak ve Ticari Drone uçuşu yapabilmeniz için yasal zorunluluk olan bu eğitimi almak ve sertifikanızı yanınızda bulundurmak zorundasınız.

VERDİĞİNİZ BELGE YASAL MI ?

C: 19 Mayıs Havacılık Kulübü olarak SHGM Yetkili uçuş okuluyuz.

İHA EHLİYETİ ARAŞTIRMASI YAPARKEN NEYE DİKKAT EDEYİM?

 • Eğitimi veren okul SHGM Yetkili Okul Listesinde olmalıdır
 • SHGM nin duyurusuna istinaden ( DUYURU İÇİN TIKLAYINIZ ) aldığınız belge internette TC numaranızı yazarak sorgulanabilmelidir. ( Sorgulama Ekranımız için tıklayınız ve örnek belge için TC olarak 1234567890 yazınız )
 • Eğitimi veren okulun daha önce verdiği eğitimlerin GÜNCEL fotoğraflarını araştırınız
 • Eğitimin ücretinden çok eğitmenleri araştırınız.
 • Eğitim sayı toplanmadığı için iptal oldu denmemesi için mümkün olduğunca ön ödeme yapmamaya çalışınız

İHA-0 MI, İHA-1 Mİ ALMALIYIM ?

C: Kullancığınız cihaz 4Kg altında yani DJI Mavic, DJI Phantom vs kullanıyorsanız 12 SAATLİK İHA-0, Eğer İnspire 2 veya daha büyük cihaz kullanıyorsanız 36 saatlik 25 Kg a kadar geçerli İHA-1 Belgesini alabilirsiniz. İHA-1 Eğitimlerinde İnsansız Hava Araçlarının tekniği üzerine çok daha doyurucu ve uzmanlık derecesinde bilgiler verilmektedir.

BELGE KAÇ YIL GEÇERLİ ?

C: Belgeniz ömür boyu geçerlidir. Eğitim sonunda sınav bulunmamaktadır.

YABANCI ÜLKELERDE DE GEÇERLİ Mİ ?

C: Belgeniz 196 ICAO ülkesinde geçerlidir. Eğitimde detaylı bilgiler verilecektir

NEDEN SİZİ TERCİH EDEYİM ?

C: Çünkü 17bin kişilik sosyal platformumuz ile bu sektörün en eski kuruluşuyuz. Çünkü her eğitimimizde çok yoğun bir katılım gerçekleşmekte. Çünkü eğitmenlerimiz bu konuda Türkiye’nin en ünlü isimleri. Çünkü eğitim bitse de sürekli irtibattayız ve platformumuzda ilişkilerimizi canlı tutuyoruz. Çünkü 2 yıl önce eğitim alan bir kursiyerimizi bile bu platform içinde görebiliyorsunuz. Çünkü her eğitimimizi sosyal medyada yayınlıyoruz ve eğitim alan kişilere özelden sorularınızı sorabiliyorsunuz. Çünkü güven veriyoruz, işimizi gerçekten iyi yapıyoruz ve fiyatlarımız uygun

KAÇ YAŞINDA OLMAM GEREKİYOR ?

C: İHA-0 için 12, İHA-1 Eğitimi için 15 yaşınızı doldurmuş olmanız yeterlidir

ÖDEME NASIL YAPILIYOR ?

C: Kurs öncesi ödeme almıyoruz. Ödemeleriniz kurs günü yapılacaktır. Eğitim formunda belirtilmişse kursa katılıp bir kaç ay sonra da ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Ön ödeme almadan kurs açmamız bile eğitimlerimize olan güveni ve talebi göstermektedir.

BENDE AMATÖR LİSANSI VAR ?

C: Amatör diye bir lisans türü yoktur. SHGM kaydında insanın olmadığı yerde cihazınızı uçuracaksanız kendinizi Sportif/Amatör olarak kayıt edersiniz. Tek sertifika türü iHA Ticari Pilot Sertifikası olup başka bir modeli yoktur. Ve bu belgeyi sadece yetkili uçuş okulları verebilir

DRONETURK YETKİLİ UÇUŞ OKULU MU  ?

C: Droneturk İnsansız Hava Araçları konusunda gönüllülerin bilgiler paylaştığı bir platform ve bir marka. Yetkili okulumuz 19 Mayıs Havacılık Kulübü Derneği. Derneğimiz içinde yamaç paraşütü ve havacılık faaliyetleri üzerine bir çok eğitim kolları oldığı için İHA’larla ilgili eğitim ve çalışmaları Droneturk markası üzerinden yürütülmektedir. Kısacası Droneturk 19 Mayıs Havacılık Kulübünün markasıdır.

 

 

 

 

 

S: AKLIMDA HALA SORU İŞARETLERİ VAR ?

C: Eğitime katılım için zaten ön ödeme almıyoruz. Buyrun eğitimimize çıkıp gelin, ilk dakikalarda tanışma ve eğitim hakkında sorularınızı cevaplıyoruz. Eminiz ki verdiğimiz bilgiler ve eğitime katılan onlarca kişiyi görünce aklınızdaki tüm sorular cevap bulacak

HABERİMİZİ İZLEDİNİZ Mİ?

VİDEOMUZU İZLEDİNİZ Mİ?

  займ на карту на полгодамаленький займ на картузайм на 60000 нужен займзайм главфинансзайм на счет онлайн

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Ankara kursumuza kayıt yapmak ister misiniz?