Bugün 17.05.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

ANKARA – 01-04 MART 2018 – İHA-1 – 69. KURS

Kontenjan Sayısı : 40 Kişi – Kontenjan dolduğunda form otomatik kapanmaktadır.-
Eğitim Yeri : Nizapark Hotel / ANKARA –
Ücret1200 TL – Ön ödeme bulunmamaktadır – 
Eğitim Saati : 36 Saat –
Not : Kurs Bitimi Telsiz Belgesi dahil tüm belgeler teslim edilecektir. Başvuru formu aşağıdadır.
Diğer Ücretler : 280 TL ( Günlük 70 TL den 4 Günlük öğle yemeği + Gün boyu Çay-Kahve İkramı, Akşamüstü pasta servisi ve Salon Kullanım Bedeli otele kursun ilk günü ayrıca yapılacaktır, Bu ödeme eğitimle ilgisi bulunmamakta olup otele yapılacak mecburi ödemedir. İHA-1 Eğitimlerimiz 4 Gün boyunca ve günde 9 saat sürdüğü için öğle yemeği, gün boyu ikramlar, akşam üstü pasta ikramı, salon, barkovizyon ve diğer ikramlar için otelleri tercih etmekteyiz. )
Yol Tarifi : ( Haritada Görmek İçin Tıklayınız )
Eğitim fiyatına %18 KDV Hariçtir.

BAŞKA HİÇ BİR YERDE BULAMAYACAĞINIZ İMKANLAR :

 • Eğitimlerimizde sonradan ödeme imkanımız bulunmaktadır. Sadece 4 günlük otel katılım ödemesini yaparak (280 TL) Kurs ödemesini (1200 TL) bir kaç ay içinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylelikle hem ödemeye sıkışmıyor, hemde belge lazım olduğu an derslere katılıp, imzanızı attığınız için otomasyon sistemi üzerinden aynı gün belgenizi alabiliyorsunuz
 • Hangi okuldan alırsanız alın sadece +500 TL fark ödeyerek ve 36 saatlik eğitimle İHA-1 lisansına yükseltebilirler. Hem yeni sisteme uygun ehliyetinizi , hem de Telsizle Haberleşme Belgesini aynı gün alabiliyorsunuz. Bu fiyata 4 GÜnlük Otel katılım Payı (280 TL) hariçtir. İHA-0 Belgesini Droneturk organizasyonu ile aldıysanız yeniden kayıt yapmanıza gerek bulunmamaktadır.
 • Telsizle Haberleşme Belgesini vermeye yetkili eğitim okuluyuz. Tüm belgelerinizi kurs bitiminde elden teslim alabilirsiniz.

Nidapark Oteli ile anlaşmamız dahilinde Eğitime katılan kursiyerlerimiz Tek Kişi Konaklama Ücretini yarı fiyatına , yani 100 TL / Çift Kişi için 140 TL ödeme yapabilmektedir.

NE KADAR ÖDEYECEĞİM ?

Ankara İçinden Katılacaklar : Kurs + 4 Gün Yemek ve Salon Ücreti = 1480 TL
Ankara Dışından Katılacaklar : Kurs + 4  Gün Yemek , Salon ve 3 Gece ( Perşembe-Cuma-Cumartesi) konaklama = 1780 TL

Not : Konaklama alacak kursiyerlerimizin Kurs günü yer problemi yaşamamanız için 0507 063 4874 iletişim numarasından NİZAPARK HOTEL / Ayşegül Hanım’ı arayarak Otel rezervasyonunuzu önceden yaptırmanız gerekmektedir.

KURSLA İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN 0532 266 1982 İLETİŞİM NUMARASINDAN VEYA YUKARDA BULUNAN WHATSAPP ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

 

LÜTFEN BAŞVURUDAN SONRA LİNKİN ALTINDA YER ALAN BİLGİLENDİRMELERİ OKUYUNUZ

 • Sisteme yükleyeceğiniz resimler ehliyetinize basılacaktır. Kaliteli ve düz duvar önünde çekilmeye dikkat ediniz. Adres bölümüne kimliğiniz kargo yapılacağı için iş yeri veya ev olarak seçebilirsiniz. Adres ve Fotoğrafınızı sonradan değiştirme imkanınız bulunmamaktadır. Hata vermemesi için kaydı bilgisayardan ve fotoğrafı 2MB altında JPG formatında yüklemeye dikkat ediniz.

BAŞVURU FORMU

Ders Konuları:

 •  İHA Tanımı (3 Saat)
 • Hava Hukuku ve Sorumlulukları (6 Saat)
 • Hava Aracı, Uçuş Dinamiği ve Uçuş Prensipleri (4 Saat)
 • Meteoroloji (2 Saat)
 • ATC Usulleri ve Havacılık Frezyolojisi (3 Saat)
 • Seyrüsefer ve Operasyon (5 Saat) –
 • Kumanda Edilebilir Sistemler (4 Saat)
 • İtki Sistemleri (3 Saat)
 • Aviyonik Sistemler (3 Saat)
 • Bakım ve Onarım (3 Saat)

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 18.12.2017 tarihli yazısında Yetkili Eğitim Okullarının vermiş olduğu belgeyi yan bölümdeki gibi tanımlama getirmiştir. Belgenizin bu standartlarda olması ve sorgulama ile kimliğinizin karşınıza çıkması önemlidir

 

Yetkili Eğitim Kuruluşu 19 Mayıs Havacılık Gençlik ve Spor Kulübü işbirliği ile düzenlediğimiz eğitimler bu standartlara göre yapılmakta ve eğitim bitiminde sorgulama yapılarak Elektronik Ortamda belgeniz hazır halde bulunmaktadır. Bu ayrıntıyı eğitim alacağınız okuldan özellikle isteyiniz

 

İlgili duyurunun linki : https://iha.shgm.gov.tr/public/duyurular.html?ID=808102 adresindedir.

 

BU SORGULAMAYI DENEMEK İÇİN www.droneturk.com.tr/sertifika linkini TIKLAYIP TC : 1234567890 yazabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

EĞİTİMLER İÇİN NEDEN DRONETURK’Ü TERCİH EDİYORLAR ?

 • Hizmetimize güveniyoruz ve İHA Eğitimlerimizde  ÖN ÖDEME ALMIYORUZ.  ( Ödemelerinizin tamamı kurs günü PEŞİN olarak yapılmaktadır. )
 • Hiç bir eğitimi kontenjan dolmaması sebebiyle İPTAL ETMİYORUZ
 • Tüm eğitimlerimizde SHGM Tarafınca Havalimanına 9Km yarıçaplı uçuşlarda zorunlu olan Telsizle Haberleşme Belgesini ÜCRETSİZ olarak veriyoruz.Eğitim kurumunuzdan bu belgeyi istemeyi unutmayın. Bu belge izin işlemleri aşamasında istenmektedir.
 • İHA-0 ‘a katılan kursiyerlerimiz ilerleyen dönemlerde İHA-1 eğitimine katılmak isterse sadece aradaki farkı alıyoruz. ( 500 TL ) Yeniden ödeme istemiyoruz
 • Sertifikalarınız her an yanınızda. droneturk.com.tr/sertifika linki üzerinden sertifikanızı TC Numaranızı yazarak sorgulayabilir ve indirebilirsiniz.
 • Sertifikalarınız dijital ortamda hazırlandığı için eğitim sonunda aynı gün alabilirsiniz
 • Kaybolan kimliklerinizde ÜCRETSİZ olarak yeniden gönderim sağlıyoruz. Sertifikalarınız Uluslararası geçerliliğe sahip olup ÖMÜR BOYU GEÇERLİDİR.
 • Eğitimcilerimiz İHA konusunda ihtisas sahibi, uzman eğitimcilerden oluşmaktadır. Özellikle İHA-0 Bakım-Onarım eğitimimize İHA TAMİR BAKIM Konusunda uzman bir eğitmen getiriyoruz. Aklınızdaki tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.
 • Bu kadar ayrıcalığa rağmen TÜRKİYE’NİN EN UYGUN FİYATI İLE EĞİTİM ORGANİZE EDİYORUZ

 

S : Bu kurslara katılmak zorunda mıyım?
C : Drone ile ticari çekim yapıyorsanız SHGM tarafından bu belgeyi almanız zorunludur. Hobi için yerleşim alanı dışında uçuş yapacaksanız bu belgeyi almanıza gerek yoktur. Burada Ticariden kasıt yerleşim alanları, insan faktörü olan alanlarda uçuş. Bu uçuşları yapmadan önce mevzuatı, ve gerekli eğitimleri almak zorundasınız.

Ticari olarak drone kullanıyorsanız SHGM sisteminde kendinizi İHA-0 Ticari olarak kayıt etmeniz gerekmektedir. Bu işlem sırasında Aldığınız Eğitim Dökümanı sorulmakta olup, bu eğitimden alacağınız sertifika bunun içindir.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün 22.02.2016 tarihli talimatnamenin 21.04.2016 tarihinde eklenen maddesi uyarınca Ticari Uçuş Eğitimi almayan kullanıcılar ticari olarak İnsansız Hava Aracı kullanamamaktadır.

İLGİLİ TALİMATNAMENİN LİNKİNİ BURAYI TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ

mevzuat


S: Eğitime katılırken cihazım olmasına gerek var mı, eğitim sonunda sınav yapılacak mı ?
C: Eğitime katılırken cihaz sahibi olmanıza ve cihaz getirmenize gerek yoktur. Eğitim sonunda sınav yapılmamakta olup, eğitime katılımınız mecburidir.

S: Bu eğitim nerede , kimler tarafından, kaç saat olarak verilecektir ?
C: Eğitimler 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kulübü tarafından yetkilendirilmiş eğitmenler tarafından verilmektedir. Aynı zamanda eğitimlerimize sektörün içindeki konusunda uzman gönülü Droneturk gurubu arkadaşlarımız da yardımcı olarak tecrübelerini aktarmaktadır. Her eğitimimizde farklı mesleki guruplarda uzman katılımcılar destek sağlamaktadır.

S: Eğitim sonunda belgemizi hemen alabilecekmiyiz ?
C: Eğitim sonunda dijital imzalı olarak sertifikanızı hemen alabilirsiniz ve bu belgeyle SHGM’ye ticari kayıt başvurunuzu yapabilirsiniz. Kimlikler 15 gün içerisinde adresinize kargolanmaktadır.

S: Belgeler ne kadar süre için geçerli ?
C: Belgeleriniz ÖMÜR BOYU geçerlidir. Çünkü bu belge eğitim aldığınıza dair bir belge olup , bunun süresi bulunmamaktadır.

 

Eğitimleri Kim Veriyor, fiyatlarınız neden uygun? Bilgilendirme için bu videoyu izleyiniz

08-11 Aralık 2016 tarihinde yapılan ANKARA İHA-1 Eğitimi Nasıl Geçti, Kimler Katıldı ?

09-12 Şubat tarihinde yapılan İSTANBUL İHA-1 Eğitimi Nasıl Geçti, Kimler Katıldı ?

24-27 Ekim 2016 tarihinde yapılan İSTANBUL İHA-1 Eğitimi Nasıl Geçti ? ?

Misafirlerimiz bizim hakkımızda ne düşünüyor ?

займ монистоvivus займ отзывызайм без паспорта онлайн онлайн займ одобрение 100займ срочно в москвезайм плохой кредитной историей

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?