Bugün 21.05.2022 - Türkiye'nin en büyük İHA Eğitim Platformuna hoşgeldiniz

3. Açık İnovasyon kampı HacknBreak'teyiz

HacknBreak, yeni ve geleceğin teknoloji konularına odaklı insanları ve kurumları buluşturan Türkiye’nin ilk açık inovasyon kampıdır.

Droneturk olarak İnsansız Hava Araçları konusunda ülke olarak bu skalanın neresindeyiz, ülkemizde İHA’ların geleceği konusunda yapılan yatırımlar ve güvenlik önlemleri nelerdir, Dünya havacılık örgütleri bu konulara nasıl bakıyor, yatırımcılardan neler talep ediyoruz, bilişim alanında İHA’ların hangi eksikliklerine dokunmamız gerekiyor gibi konularda katılımcılarla bululacağız.

Hack’n Break Açık İnovasyon Kampı & Konferansı, ilk kez 2016 yılında, ülkemizde kamu, özel sektör ve akademide, bilim ve teknolojilerin, ar-ge ve inovasyon çalışmalarının verimli bir biçimde artması amacıyla açık erişim kültürünün ve açık inovasyon felsefesinin yaygınlaştırılmasına katkı sunmak amacıyla Açık İnovasyon Derneği tarafından düzenlenmiştir.
HacknBreak, farklı disiplinlerdeki geliştirici ve girişimci topluluklarının en üretken, en zeki insanlarını aynı mekanda ve ortak bir hedef için zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla kurgulanmıştır.

Etkinlik süresince, hackathonlar, ideathonlar, StartupTalks, workshoplar, mentorluk seansları ve sosyal etkinlikler gerçekleştirilecektir.

Etkinlik, hackathon ve ideathon sonuçlarının açıklanacağı, ödüllerin verileceği, teknoloji ve yüksek teknoloji başlıklarında konuşmaların yapılacağı bir konferansla sonuçlandırılacaktır.

Teknoloji, araştırma-geliştirme, bilim ve inovasyon konularında kamusal yararı önde tutan dernek, inter-disipliner yöntemler geliştirmek amacıyla çalışmalarını sürdüren derneğin yıl içinde düzenlediği en büyük etkinlik olan Hack’n Break için aşağıdaki linkten başvuru yapapabilirsiniz
http://hacknbreak.com/sen-de-katil/

 

 

оформить срочный займзайм под 0 процентов на 30 днейкак получить займ на киви займ на карту маэстро срочнозайм от частного лица в день обращениязайм под расписку спб

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sohbeti Başlat
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
MEB Onaylı Uzaktan İHA Eğitimlerimize başladık. Bilgi almak ister misiniz?